Olhuveli Beach resort - zájezdy Maledivy

Olhuveli Beach resort ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
50 610 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: all inclusive Extreme
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Olhuveli Beach resort je menším prosluněným resortem charakteristickým dlouhými a širokými plážemi a rozsáhlou mělkou lagunou. Část ostrova tvoří výběžek s několika řadami palem a krásnou pláží bez jakýchkoliv budov. Laguna je ideálním místem ke koupání pro děti a pozorování podmořského života při šnorchlování. Resort je dále oblíbený mezi potápěči, novomanžely a příznivci kitesurfingu. Olhuveli Beach resort se nachází na atolu Jižní Malé na ostrově o rozměrech 750x170 metrů. Transfer rychlolodí 45 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU OLHUVELI BEACH
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - červenec, září 50 610 Kč
listopad - prosinec*, duben, srpen 56 870 Kč
leden - březen 61 420 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Olhuveli beach resort

Olhuveli beach resort je kvalitně vybavený resort s bohatou nabídkou aktivit. Resort má dětský klub a několik rodinných apartmánů s dvěma ložnicemi ideálních pro rodinnou dovolenou. Olhuveli beach nabízí široký výběr možností ubytování. Pokoje a vily kombinují tradiční materiály s moderním designem a jsou koncipovány prostorně s co největším kontaktem s vnějším prostředím. Přímo na resortu je k dispozici lékař. U resortu je krásný domácí reef pro šnorchlování a z vody před resortem vystupuje dlouhá písečná kosa.

Pokoje deluxe

Pokoje deluxe jsou umístěné po 4 ve dvoupatrových domcích u pláže - 2 pokoje v přízemí, 2 pokoje v prvním patře. Všechny pokoje mají terasu nebo balkón s orientací k laguně.

Vybavení pokojů: stropní ventilátor, klimatizace, telefon s mezinárodním voláním, DVD přehrávač, kávovar, minibar, televizor se satelitem, Wi-Fi, trezor, pohovka a psací stůl, vysoušeč vlasů v koupelně. V pokoji je denní lenoška a na terase nebo balkónu velká denní lenoška pro dva, stůl a židle.

Plážové vily

Prostorné plážové vily disponují dvoukřídlými prosklenými dveřmi orientovanými na lagunu a soukromou terasou s denní pohovkou s výhledem na pláž. Součástí vily je šatna s velkým zrcadlem a venkovní polootevřená koupelna s vnitřním dvorkem, dvěma sprchami, vanou a vysoušečem vlasů. Další vybavení je obdobné jako u deluxe pokojů.

Plážové vily grand a plážové vily grand s bazénem - ubytování pro až 3 dospělé nebo 2 dospělé a 2 děti

Nově postavené prostorné plážové vily mají dva oddělené pokoje, ložnici a obývací část, kam mohou být umístěny další přistýlky. Ideální pro rodiny s dětmi. Na terase se nachází soukromý bazén s výhledem na oceán. Součástí vily je venkovní polootevřená koupelna s vnitřním dvorkem, dvěma sprchami, vanou a vysoušečem vlasů. Další vybavení je obdobné jako u deluxe pokojů.

Plážové suity grand s bazénem - ubytování pro až 4 dospělé nebo 2 dospělé a 3 děti

Nově postavené plážové suity grand sestávají z ložnice a odděleného obývacího pokoje, před nímž je terasa s venkovním bazénem.

Vodní vily deluxe

Vily jsou vybavené elegantním dřevěným nábytkem. Nechybí kávo/čajovar, telefon s mezinárodním voláním, psací stůl, satelitní televize a DVD přehrávač. V koupelně naleznete vanu, bidet a vysoušeč vlasů. Každá vila má terasu s lehátky a přímým vstupem do laguny.

Vodní vily s vířivkou

Vodní vily s vířivkou představují luxusnější variantu vodních vili. Kromě prvotřídního vybavení interiéru vily disponuje vířivkou na prostorné soukromé terase nad hladinou laguny. V luxusní koupelně jsou dvě umývadla, sprcha a volně stojící vana s výhledem na lagunu a mořský horizont.

Vodní vily pro novomanžele

Exkluzivní vodní vily poskytující maximální soukromí. Nechybí vířivka na prostorné verandě. Uvnitř vily navíc naleznete oddělený obývací pokoj.

Vodní vily grand a vodní vily grand s bazénem

Tyto vodní vily jsou nově postavené u menšího ostrova, který je s hlavním ostrovem spojený lávkou. Vily sestávají z ložnice, koupeny a terasy, na níž je u vodních vil s bazéne bazén. Vily mají vlastní restauraci.

Prezidentské vodní apartmány

Tyto apartmány se nacházejí na samotném konci mola, proto poskytují maximální soukromí a ničím nerušený široký výhled. Apartmány jsou dvouložnicové se soukromými terasami. Dále je zde obývací pokoj a jídelna s kuchyňkou. Před apartmánem se rozprostírá obří dvouúrovňová terasa s bazénem, vířivkou, polstrovanými lehátky a přímým vstupem do vody. Apartmán má k dispozici vlastního komorníka.

Restaurace

Výborná jídla můžete vybírat ve 4 restauracích. Místní kuchyně připravuje především na pokrmy z ryb a plodů moře a dále nabízí i chutně připravená jídla v bio kvalitě. Každá z restaurací je v jiném prostředí - na pláži, na kůlech nad vodní hladinou, mezi palmami s přímým výhledem na lagunu. Širší prostor je věnován pokrmům asijské kuchyně a grilovaným specialitám. Lehký snack a nápoje si můžete dopřát ve 3 barech rozmístěných po resortu.

Zábava a volný čas

široká nabídka aktivit a výletů - 2 velké bazény, dětský bazén, dětský park a dětský klub, potápěčské středisko, kite surfing, wake boarding, vodní lyžování, tenisový kurt, badminton, posilovna, kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal, soukromé karaoke, filmové večery, tématické večery o maledivské kultuře, živá hudba, wellness a SPA - tradiční ájurvedské procedury, turecké lázně, sauna, pára, vířivky, manikůra/pedikůra, kosmetický a kadeřnický salón, WiFi zdarma

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém plážovém pokoji deluxe s all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Olhuveli Beach Resort - deluxe pokoj
Olhuveli Beach Resort - deluxe pokoj
Olhuveli Beach Resort - deluxe pokoj
Olhuveli Beach Resor - areal
Olhuveli Beach Resor - pláž
Olhuveli Beach Resor - Dhoni Bar
Olhuveli beach resort - letecký pohled

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde