Maafushivaru - dovolená Maledivy

Maafushivaru *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
74 280 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Romantický resort Maafushivaru byl zcela zrenovován a znovuotevřen v roce 2010. Z jedné strany resort bezprostředně lemuje korálový útes, z druhé se rozprostírá mělká laguna – jedinečná kombinace umožňující jak šnorchlovat, tak si užívat plavání v prohřáté vodě laguny. Resort Maafushivaru se nachází v jižní části atolu Ari a rozměr ostrova je 180x220 metrů. Transfer do resortu z letiště Malé je hydroplánem 25 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU MAAFUSHIVARU
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 74 280 Kč
listopad - prosinec* 87 070 Kč
leden - duben 96 840 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Maafushivaru

Resort Maafushivaru je tvořen 48 vilami tří kategorií. Jednoduchá architektura vil vychází z tradičního maledivského stylu, který kombinuje s jednoduchostí a vzdušností – vily mají střechy z palmového listí, v restauracích je podlaha z bělostného písku. Na Maafushivaru je jedna hlavní restaurace, coffee shop, bazénový bar, vinný sklípek a dále SPA, bazén, fitness a dobrá nabídka pozemních a vodních sportů.

Plážové vily

Plážové Vily jsou obklopené vegetací a nacházejí se na okraji pláže. K vile patří plážová lehátka umístěná na terase. Vily mají příjemné polootevřené koupelny.

Plážové vily s bazénem

Vždy dvě plážové vily mají společný venkovní bazén. Tyto vily jsou vhodné pro rodiny nebo skupiny až šesti přátel.

Vodní vily

Vodní vily jsou postaveny nad klidnou hladinou tyrkysové laguny. Vily mají z terasy přímý vstup do vody. V koupelně je kromě dešťové sprchy vana s výhledem na oceán.

Vybavení vil: postel king-size, klimatizace, ventilátor, televizor s DVD přehrávačem, telefon s mezinárodní volbou, dokovací stanice na iPod, minibar, pressovar, trezor, župany.

Restaurace

Hlavní vzdušná restaurace Cuisine Gallerys terasou s výhledem na tyrkysovou lagunu podává snídaně, obědy a večeře formou bufetu doplněného o živé vaření. Jídla k večeři je v hlavní restauraci možné si vybrat i z jídelního lístku. Možnost výběru teppanyaki a sushi z jídelního lístku nabízí také nadvodní asijská restaurace 135° East.
Na čaj, espresso, kapučíno nebo horkou čokoládu můžete zajít do Cofee shopuu knihovny. Osvěžení v podobě džusů z čerstvého ovoce, koktejlů, nealkoholických a alkoholických nápojů Vás čeká v baru u bazénu. Kolekce vín z celého světa uchovává vinný sklípek. Při romantické večeři na pláži si můžete vychutnat pětichodové lobster menu nebo čtyřchodové romantické menu. Privátní kuchař vám bude k dispozici při romantické večeři pod hvězdami na nedalekém opuštěném ostrově Lonubo.

Zábava a volný čas

Šnorchlování včetně šnorchlování s místním bilologem, (zapůjčení výbavy zdarma), šnorchlovací výlety na okolní útesy, potápění, velký rybolov, paraseiling, plavba při západu slunce apod., nemotorizované vodní sporty – kajak, windsurfing, plachtění na katamaranu, kajak s průhledným dnem, široká nabídka wellness programů

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Maafushivaru - plážové vily s bazénem
Maafushivaru - plážová vila
Maafushivaru - plážová vila
Maafushivaru - bazén
Maafushivaru - bazén
Maafushivaru

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde