Royal Island resort - zájezdy Maledivy

Royal Island resort & Spa *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
40 560 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax v nejnižší knihovací třídě
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Royal Island resort nabízí luxus v ráji na oválném ostrově obklopeném nádhernými bělostnými plážemi a tyrkysovou lagunou. Royal Island resort je vhodný pro ty, kteří chtějí na Maledivách strávit klidnou dovolenou nebo svatební cestu. Blízký korálový útes skýtá dobré podmínky pro šnorchlování. Nabídka vodních i pozemních aktivit pro trávení volného času je široká. Royal Island resort se nachází na atolu Baa severně od Malé. Rozměr ostrova je 800x220 metrů. Transfer do resortu z letiště Malé je letadlem 35 minut a následně lodí 10 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Royal island
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - říjen 40 610 Kč
listopad - prosinec* 44 960 Kč
leden - březen 53 870 Kč
duben 47 330 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Royal island resort

Royal island resort sestává ze 143 plážových vil a 2 prezidentských apartmá. Vily jsou romístěny podél pláží jen několik kroků od oceánu v bujné tropické vegetaci, jež poskytuje obyvatelům vil dostatek soukromí. Na jižní straně je voda hlubší a více vhodná k plavání, severní strana je vhodnější pro rodiny s dětmi - voda je zde mělčí a klidná.

Plážové vily

Plážové vily jsou postaveny z exotického dřeva. Součástí vybavení je klimatizace, stropní větrák, televize se satelitním příjmem, trezor, minibar, telefon, kávovar, koupelna s bidetem a vanou, venkovní sprcha. Každá vila má terasu s křesly a výhledem na pláž a před terasou jsou plážová lehátka.

Prezidentská apartmá

Prezidentská apartmá o ploše 208 m2 se nachází na východním a západním konci ostrova a jsou naplněním představ o luxusní dovolené na Maledivách. Vila obsahuje 2 ložnice, 2 koupelny a toaletu pro návštěvy, obývací pokoj, jídelnu, bar. K dispozici je laptop s internetem, LCD televize, DVD přehrávač, jacuzzi, na terase je bazén 26 m2 a denní postel a venkovní sprcha.

Restaurace

Vynikající pokrmy mezinárodní kuchyně od polévek až po dezerty servíruje hlavní restaurace Maakana. Jídla z jídelního lístku si můžete vybrat v restauraci Raabondhi. Zúčastnit se můžete grilování na pláži nebo venkovního live cookingu. Alkoholickými i nealkoholickými koktejly a nápoji se můžete osvěžit ve třech barech.

Zábava a volný čas

šnorchlování na blízkém útesu, potápění, windsurfing, kanoistika, jízda na banánu, plachtění, wakeboarding, kitesurfing, výlet lodí s proskleným dnem, jet-ski a další vodní sporty, výlety lodí na okolní ostrovy, soukromé pikniky, rybolov a velký rybolov, biliár, badminton, tenis, stolní tenis, tělocvična, squash, volejbal, masáže, sauna, parní komora, SPA, bazén a dětský bazén, obchod se suvenýry a další aktivity, WiFi zdarma

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Royal Island Resort & Spa - plážová vila
Royal Island Resort & Spa - plážová vila
Royal Island Resort & Spa - plážová vila
Royal Island Resort & Spa - před vilou
Royal Island Resort & Spa -bazén
Royal Island Resort & Spa - restaurace

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde