Amari Havodda - zájezd Maledivy

AMARI HAVODDA *****

celoročně
Počet dní 
10 dní
Cena od 
62 200 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
 • ubytování s plnou penzí
 • mezinárodní letenku vč. tax
 • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
 • služby delegáta na letišti Malé
 • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
 • pojištění storna letenky a zájezdu
 • pojištění léčebných výloh
 • ostatní stravování: all inclusive
 • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Amari Havodda je resortem kombinujícím tradiční maledivský a moderní styl. Vily jsou postaveny z přírodních materiálů, ale zároveň nabízí čistý design, velký prostor a decentní a svěží barevnost. Ostrov obklopuje široká bělostná pláž a korálový útes s bohatým podmořským životem, který je dostupný přímo z pláže. Resort se nachází na ostrově o velikosti 600 x 240 metrů. Transfer z Malé je 55 minut letadlem a následně 10 minut lodí.

 

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU AMARI HAVODDA 10 DNÍ/ 7 NOCÍ
sezóna 2019/2020
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - říjen 62 200 Kč
listopad - prosinec* 66 670 Kč
leden - duben 75 220 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

POPIS RESORTU
Amari Havodda

POKOJE

 • 27 plážových vil
 • 21 plážových vil Sunset
 •   6 plážových vil s bazénem
 •   6 plážových vil Garden s bazénem
 • 58 vodních vil
 •   2 vodní vily s bazénem

Plážová vila

Prostorné plážové vily s polootevřenými koupelnami se nachází přímo na pláži na východní straně ostrova. Plážové vily označené jako standard se nachází nejdále od restaurace, zatímco plážové vily deluxe se nachází uprostřed pláže a blíže k restauraci. Plážové vily Sunset se nachází na západní straně ostrova.

Plážové vily s bazénem

Tyto plážové vily jsou postaveny na západní straně ostrova, přímo u pláže. Před vilou je pro vaše osvěžení malý bazén (plug pool).

Plážové vily se zahradním bazénem

Tyto vily postaveny rovněž na západní straně ostrova a přímo u pláže. Malý bazén (plug pool) je v soukromé zahradě v zadní části vily přístupné z koupelny.

Všechny plážové vily jsou obklopeny tropickou vegetací, která tak vytváří kombinaci luxusu a soukromí. Před vilami jsou terasy s lehátky na opalování a posezením.

Vybavení vil: LCD televizor, WiFi zdarma, DVD přehrávač, minibar, trezor pro notebook, pressovač, klimatizace, stropní ventilátor.

Vodní vily

Vodní vily jsou postaveny nad klidnou vodní hladinou laguny. Z ložnice vedou plně otvíratelná francouzská okna na prostornou terasu, z níž je po schodech možný vstup do oceánu. Na terase můžete relaxovat v lenošce nebo v sítích na ležení zavěšených přímo nad vodní hladinou.

Vodní vily s bazénem

Tyto prostorné vodní vily sestávají z ložnice a odděleného obývacího pokoje s posezením a psacím stolem. Na terase je soukromý bazén, lenoška, posezení a lehátka na opalování. Relaxovat můžete i v sítích zavěšených nad vodní hladinou. Vily disponují kromě ložnice i malým obývacím pokojem. K vile patří polootevřená koupelna, v níž nechybí dvě umyvadla, sprcha a vana. Standardní vybavení - LCD televizor, WiFi zdarma, DVD přehrávač, minibar, trezor, pressovač, klimatizace.

Restaurace

Hlavní restaurace Amaya Food Galery nabízí kvalitní pokrmy od thajské kuchyně po širokou paletu pokrmů ze světové kuchyně. Speciální restaurace Ember Robatayaki, která je otevřena pouze v čase večeří, nabízí pokrmy připravené tradičním japonským způsobem na otevřeném ohni – a to od zeleniny, přes ryby, mořské plody až po vybrané speciality z masa. Další restaurací je malá pizzerie. Kromě toho na resortu naleznete 2 bary - jeden u bazénu a druhý na západní straně ostrova, umožňující vychutnat maledivské západy slunce.

Zábava a volný čas

bazén, SPA, fitness centrum, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, výlety lodí, víceúčelové osvětlené hřiště, WiFi zdarma, babysitting, dětský klub, knihovna, obchod se suvenýry, obchod se šperky a rukodělnými výrobky

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile standard s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Amari Havodda - plážová vila
Amari Havodda - plážová vila
Amari Havodda - plážová vila s bazénem
Amari Havodda - plážová vila, koupelna
Amari Havodda - plážová vila se zahradním bazénem
Amari Havodda - vodní vila
Amari Havodda - vodní vila
Amari Havodda - restaurace Amya Food Gallery
Amari Havodda - Thari bar
Amari Havodda - bazén
Amari Havodda - letecký pohled
Amari Havodda - letecký pohled

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde