Vakarufalhi Maldives - zájezd Maledivy

Vakarufalhi Maldives ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
56 730 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby česky hovořícího delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze+ ( s nápoji)
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Vakarufalhi Maldives je malým pohodovým resortem s bělostými plážemi na atolu Jižní Ari. Velmi dobré podmínky pro šnorchlování skýtá korálový útes vzdálený v některých místech pouhých 15 metrů od pláže. Architektura resortu a jednotlivých vil vychází z tradičního maledivského stylu, přírodní materiály propojují interiér s exteriérem. Resort Vakarufalhi Maldives se nachází na ostrově o rozměrech cca 150x300 metrů. Transfer na Vakarufalhi z Malé je 25 minut hydroplánem.

Orientační ceny zájezdů do resortu Vakarufalhi Maldives
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - říjen 56 730 Kč
duben - prosinec*, duben 78 450 Kč
leden - březen 82 480 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Vakarufalhi Maldives

Plážové vily

45 plážových vil je posaveno jen pár kroků od bělostné pláže a vily jsou orientovány k oceánu. Vily jsou obklopeny svěží tropickou vegetací, které přispívá k zajištění většího soukromí ve vilách. Každá vila má verandu s denním lůžkem a posezením. Podlaha v pokoji je dřevěná, stejně tak nábytek. Koupleny jsou polootevřené s vnější sprchou a vnitřním sprchovým koutem.

Plážové vily Sunset

Plážové vily Sunset jsou svým designem stejné jako plážové vily, jsou však orientovány na západní světovou stranu a z pláže před vilami můžete tedy pozorovat západy slunce. Tyto vily jsou rovněž obklopené tropickou vegetací. Vily Sunset jsou dražší než klasické plážové.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, psací stůl se židlí, klimatizace, stropní ventilátr, 42” plazmová televize, digitální trezor, minibar, varná konvice, pressovač, vysoušeč vlasů. 

Vodní vily

25 velmi prostorných vodních vily je postavených na klidnou hladinou laguny. Skládací prosklená stěna Vám zajistí ničím nerušený výhled na oceán přímo z postele. Z venkovní terasy, na níž jsou lehátka na oplaování, slunečník a denní lůžko, je po schůdcích přímý vstup do oceánu. Prosklená stěna v koupleně je rovněž skládací a můžete si tak vychutnat koupel ve vaně za svuku šumění oceánu.  V koupelně je vnitřní oddělený sprchový kout, odddělené WC a vana. Venku na terase je sprcha. Základní vybavení vodních vil je stejné jako u vil plážových. Navíc zde naleznete DVD přehrávač, žehličku, v koupelně je samostatě stojící vana a luxusní kouplenová drogerie.

Restaurace

V resortu se nachází jedna hlavní restaurace, která servíruje jídla formou bufetu, a jeden bar. Vzdušná restauarce Ilaa postavená v autentickém maledivském stylu s designovými akcenty se střechou z palmových listů je zaměřená na pokrmy s akcenty italské a středomořské kuchyně. Populátní je koutek s těstovinami a pizzou.
Bar The Ihaa s výhledem na lagunu Vám pomůže zahnat žízeň. Podávají se zde rovněž lehká jídla.
Za poplatek si můžete vychutnat večeři při svíčkách na verandě Vašeho bungalovu nebo na pláži.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, výlety na okolní neobydlené ostrovy, návštěva obydleného ostrova, plavba při západu slunce, rybaření, stolní hry, plážový volejbal, baminton, stolní tenis, šipky, fotbal, joga nebo pilates, večerní zábava, obchod se suvenýry, SPA, knihovna, vodní sporty jako plachtění, windsurfing, katamarán, kajak, WiFi zdarma ve veřejných prostorách resortu.
Na resortu není bazén ani tenisový kurt.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Vakarufalhi Maldives - plážová vila
Vakarufalhi Maldives - plážová vila, pokoj
Vakarufalhi Maldives - plážová vila, koupelna
Vakarufalhi Maldives - pláž
Vakarufalhi Maldives - vodní vily
Vakarufalhi Maldives - vodní vila
Vakarufalhi Maldives - vodní vila, pokoj
Vakarufalhi Maldives - SPA
Vakarufalhi Maldives - restaurace
Vakarufalhi Maldives - letecký pohled

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde