Naladhu Maldives

Naladhu Maldives ******

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
97 190 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: polopenze, plná penze
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Naladhu Maldives je malým luxusním resortem ideálním pro klidnou dovolenou nebo svatební cestu. Na ostrově je pouze 20 prostorných vil s vlastními bazény a díky jejich orientaci zde najdete maximální soukromí. Hostům Naladhu je k dispozici komorník. Veškeré služby jsou tu špičkové, písek zářivě bílý a voda křišťálově čistá. Resort Naladhu Maldives sousedí s resorty Anantara Dhigu a Anantara Veli, jejichž služby a restaurace mohou hosté Naladhu také využívat. Resort Naladhu je postaven na ostrově o rozměrech 260x130 metrů na atolu Jižní Malé. Transfer rychlolodí 35 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Naladhu Maldives
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 107 540 Kč
listopad - prosinec*   97 190 Kč
leden - duben 140 200 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Naladhu Maldives

Resort Naladhu nabízí ubytování ve vilách a domech Ocean a plážových domech. Všechny kategorie ubytování mají vlastní bazén.
Vily a domy Ocean jsou umístěny na východní straně ostrova na vnější straně atolu. Z vil a domů je úchvatný přímý výhled na oceán, před vilami je nadvodní terasa. Před vilami není písečná pláž, což přispívá k dokonalému soukromí ve vilách a ve venkovních částech vil. Pláž s bělostným pískem a tyrkysová laguna se nachází na druhé straně ostrova (vzdálenost 130 metrů). Domy Beach house jsou postaveny na severní a jižní straně ostrova u písečných pláží. V resortu je jedna restaurace a jeden bar.
Resort Naladhu Maldives sousedí s resorty Anantara Dhigu a Anantara Veli, jejichž služby a restaurace mohou hosté Naladhu také využívat. Resort je postaven na ostrově o rozměrech 260x130 metrů na atolu Jižní Malé. 

Vily Ocean s bazénem

Vily Ocean jsou orientovány na východní stranu ostrova, vně atolu. Před vilami není písečná pláž, je zde však maximální soukromí. Vily sestávají z ložnice zařízené v koloniálním stylu s prvky moderny, bazénu a sluneční terasy s výhledem na oceán. Vily ubytují max. 2 dospělé osoby.

Vybavení vil: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu espressa, telefon, LCD televize se satelitem, iPod a CD přehrávač, audio systém Bose, WiFi internet, trezor, vinotéka, knihovna, internet

Domy Ocean s bazénem

Domy Ocean mají navíc oproti vilám Ocean na terase zastřešený altán pro denní relaxaci nebo romantické večeře. Bazén má plochu 35 ma je u něho vodopádová sprcha a parní komora.

Plážové domy s bazénem

Plážové domy jsou postaveny po třech na severní a jižní straně ostrova u pláží. Ubytují max. 2 dospělé osoby a 1 dítě. Plážové domy jsou obdobné jako domy Ocean s tím rozdílem, že jsou přímo u pláží na straně s klidnou lagunou.

Restaurace

Všechny Vaše chutě je připravena uspokojit ležérní restaurace The Living Room s výhledem na lagunu. Šéf kuchař Vám připraví grilování na terase vily, na pláži pod hvězdami nebo na jiném romantickém místě. Na jídelním lístku není Vaše oblíbené jídlo? Šéfkuchař Vám ho připraví s kreativitou jemu vlastní.
Po mostě nad lagunou se můžete vydat do restaurací v sousedním resortu Anantara Veli nebo se nechat převézt lodí do nedalekého resortu Anantara Dhigu.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, bazén, vodní sporty, volejbal, badminton, rybaření, fitness, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy a do Malé, SPA, sauna a salón krásy, biliár, živá hudba

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové vile Ocean a domu Ocean s bazénem se snídaní na 10 dní/ 7 nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Naladhu Maldives - Ocean house
Naladhu Maldives - ineriér vil
Naladhu Maldives - ineriér vil
Naladhu Maldives - bazén
Naladhu Maldives - pláž
Naladhu Maldives - recepce

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde