Maalifushi by COMO - dovolená Maledivy

Maalifushi By Como *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
114 010 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: polopenze, plná penze
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Maalifushi by COMO je novým luxusním resortem postaveným na menším ostrově porostlým původní hustou tropickou vegetací. Svěží koloniální design vil s nádechem japonského minimalismu, bělostné pláže, křišťálově čistá voda oceánu s bohatým podmořským životem, přátelský personál, výborné služby a lahodné pokrmy uspokojí i náročné hosty. Maalifushi by COMO se nachází na atolu Thaa v jižní části Malediv na ostrově o rozměrech 600x160 metrů. Transfer na resort z letiště Malé je letadlem 35 minut a následně lodí 25 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Maalifushi by Como
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 114 010 Kč
listopad - prosinec*  
leden - duben  

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Maalifushi by Como

Resort Maalifushi by COMO byl otevřen v červenci 2014 a je vůbec prvním resortem vybudovaným na atolu Thaa v jižní části Malediv 200km od Malé. Maalifushi by COMO je díky původní ostrovní husté vegetaci zelenou oázou uprostřed nekonečného Indického oceánu. Oceán zde překypuje podmořským životem, bývají tu k vidění neškodní žraloci útesový, žraloci kladivouni, žraloci velrybí, manty a velké množství ryb a korálů. U ostrova jsou od května do září velmi dobré podmínky pro surfování.
Maalifushi by COMO nabízí ubytování ve vilách na pevnině a ve vodních bungalovech nad vodou. Vzdušné elegantně zařízené pokoje a vily s podlahami z teakového dřeva a velkými okny sahajícími od podlahy ke stropu Vám naplno umožní užít si klidnou dovolenou v tropickém ráji. Hostům plážových a vodních vil s bazény, vodní vily Maalifushi s bazénem a vodních vily COMO s bazénem je k dispozici komorník 24 hodin denně.

Zahradní pokoje

Zahradní pokoje se nachází v centru ostrova v blízkosti pláže a jsou obklopeny svěží tropickou vegetací zajišťující dostatečné soukromí. K pokojům náleží polootevřená koupelna s vanou a vnitřní a venkovní sprchou. Před pokojem je terasa s lehátky a jídelním stolem. Pokoje mají spojovací dveře a jsou vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi.

Vybavení všech typů ubytování: postel typu king-size, denní lůžko, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, LED televize se satelitem, CD a DVD přehrávač, internet

Plážové suity s bazénem

Plážové suity obsahují kromě ložnicové části část denní s jídelním stolem a lenoškou. K pokojům náleží polootevřená koupelna s vanou a vnitřní a venkovní sprchou. Před vilou je velká terasa s lehátky, bazén a altán pro denní relaxaci. Suity jsou umístěny u pláže a obklopeny svěží vegetací.

Plážové vily s bazény

Prostorné plážové vily umístěné u pláže sestávají z ložnice a obývacího pokoje. Tyto 2 místnosti lze oddělit posuvnými dvěřmi. V každém pokoji je televizor. V polootevřené koupelně je vana a vnitřní a venkovní sprcha. Před vilou je velká terasa s lehátky, bazén a altán pro denní relaxaci.

Vodní suity s bazénem

Vodní suity jsou postaveny na kůlech nad klidnou hladinou tyrkysové laguny na západní straně a jsou ideální pro romantickou svatební cestu. Na terase, z níž vedou schody do vody a z níž můžete pozorovat dechberoucí západy slunce, je nadvodní bazén, altán a jídelní stůl. V prostorném pokoji je velká postel a dále denní část s křesly, stolkem a lenoškou.

Vodní vily s bazénem

Vodní vily jsou obdobné jako plážové vily, jsou však postaven nad hladinou laguny. Obývací pokoj je možné oddělit od ložnice posuvnými dveřmi a vytvořit tak ložnici pro děti.

Vodní vila Maalifushi s bazénem

Vodní vila Maalifushi je dvouložnicová vila postavená na konci mola a předurčená k pobytu rodin. Kromě ložnic, k nimž náleží samostatné šatny a koupelny, vila obsahuje ve střední části mezi ložnicemi, prostorný obývací pokoj s pohovkou a jídelním stolem, kuchyň a studovnu. Na terase před vilou je velký nadvodní bazén a altán.

Vodní vily COMO s bazénem

Tyto nadvodní rezidence jsou vhodné pro rodiny s většími dětmi nebo dva páry. V postranních částech rezidence jsou umístěny ložnice a obývací pokoje, což zaručuje dostatek soukromí pro všechny hosty. Každé křídlo má svou venkovní terasu s orientací na západ. Ve střední části je pak společný obývací pokoj, venkovní terasa a na ní nadvodní bazén.

Restaurace

Restaurace Madi s výhledem na oceán je celodenní restaurací, která kreativně využívá tradiční místní tropické suroviny pro přípravu pochoutek maledivských, středomořských, thajských a indonézských.
Japonská restaurace Tai je fine dining restaurace, kde si můžete vychutnat sushi u vnitřního baru nebo mořské plody na romantické venkovní terase při svíčkách. Lehké saláty, pizzu a mořské plody Vám připraví Thila bar umístěný u bazénu.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, nadvodní SPA COMO Sambhala retreat s pavilónem pro jógu a fitness, 44 metrů dlouhý bazén, vodní sporty, potápění, obchod se suvenýry, iPod/DVD/knihovna, WiFi zdarma v celém resortu, zdarma nemotorizované vodní sporty, zdarma zapůjčení výbavy na šnorchlování a denně šnorchlovací výlety

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové suitě s bazénem se snídaní na 10 dní/ 7 nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Maalifushi By Como - plážová suita
Maalifushi By Como - plážová suita
Maalifushi By Como - plážová suita
Maalifushi By Como - plážová suita, venkovní bazén
Maalifushi By Como - restaurace Madi
Maalifushi By Como - recepce

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde