Komandoo Maldives - zájezd Maledivy

Komandoo Maldives Island resort ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
62 440 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: all inclusive, all inclusive Gold
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Komandoo Maldives Island resort je ideální pro svatební cestu nebo klidnou dovolenou - resort ubytovává pouze hosty starší 18 let. Komandoo obepínají bělostné pláže, domácí korálový útes skýtá neuvěřitelnou podmořskou podívanou a v okolí se nachází řada skvělých potápěčských lokalit. Komandoo Maldives Island resort je postaven na ostrově o rozměrech 450x105 metrů na atolu Lhaviyani. Transfer do resortu hydroplánem 40 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Komandoo Maldives
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 62 440 Kč
listopad - prosinec* 61 990 Kč
leden - duben 76 240 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Komandoo Maldives

Komandoo Maldives Island resort nabízí ubytování v dřevěných plážových vilách rozmístěných podél pláží s výhledem na oceán a ve dřevěných vodních vilách postavených na pilířích nad vodní hladinou tyrkysové laguny. Občerstvení je nabízeno ve dvou restauracích a dvou barech. Komandoo Maldives Island resort je postaven na ostrově o rozměrech 450x105 metrů na atolu Lhaviyani. Tento resort doporučujeme spíše pro mladší cestovatele. Velká část hostů se sem vrací opakovaně.

Plážové vily

Samostatně stojící dřevěné plážové vily mají polootevřené koupelny a nádherný výhled na oceán.

Vybavení vil: postel typu king-size, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, televize, CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, připojení na internet, trezor, koupelna s dešťovou sprchou, vysoušeč vlasů. Před vilami jsou plážová lehátka.

Plážové vily s jacuzzi

Plážové vily s jacuzzi jsou plošně větší. V privátní venkovní části mají jacuzzi pro dvě osoby a na částečně zastřešené dřevěné terase denní lůžko.

Vodní vily s Jacuzzi

Vodní vily jsou postaveny na pilířích nad lagunou a přístup na ostrov je po dřevěném molu. V klimatizované koupelně je jacuzzi pro dvě osoby. Pokoje jsou vybaveny domácím kinem, SD/DVD přehrávačem, přístrojem a kapslemi na přípravu espressa a kapučína, denním lůžkem. Na venkovní terase jsou lehátka na opalování. Z terasy je přímý vstup do vody a ten nejúžasnější výhled na oceán, jaký si jen dokážete představit.

Restaurace

V restauraci Falhu s pískovou podlahou jsou podávány snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V restauraci Aqua si můžete z jídelního lístku vybírat a vychutnávat lahodné pokrmy mezinárodní kuchyně. Lehké občerstvení a nápoje jsou podávány v plážových barech Kandu a Thundi. Pro vyjímečné okamžiky je pro Vás resort připraven uspořádat večeři na pláži nebo přímo ve Vaší vile.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, bazén, volejbal, badminton, stolní tenis, rybaření, fitnes, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy, plavby při západu slunce, knihovna, SPA, obchod se suvenýry, WiFi zdarma

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Komandoo Maldives Island Resort - plážová vila
Komandoo Maldives Island Resort - plážová vila
Komandoo Maldives Island Resort - plážová vila
Komandoo Maldives Island Resort - před plážovou vilou
Komandoo Maldives Island Resort - bar
Komandoo Maldives Island Resort

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde