Anantara Dhigu - zájezdy Maledivy

Anantara Dhigu *****+

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
68 890 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Anantara Dhigu je tropickou zahradou s cestičkami z bílého jemného písku obklopená tyrkysovou lagunou nabízející klid, luxus a skvělý servis pro Vaši dovolenou na Maledivách. Plážové a vodní vily jsou obráceny buď na východní nebo západní stranu. Ostrovní vily jsou odděleny vzrostlými keři a poskytují tak dostatek soukromí. Anantara Dhigu se rozkládá na ostrově o rozměrech 510x150 metrů na atolu Jižní Malé. S Anantarou Dhigu sousedí její dva sesterské resorty, Anantara Veli a Naladhu. Transfer rychlolodí 35 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Anantara Dhigu
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
duben - říjen 85 870 Kč
listopad - prosinec* 68 890 Kč
leden - březen 91 190 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Anantara Dhigu

Anantara Dhigu je podlouhlý luxusní resort v laguně, v níž se nachází další dva resorty stejné společnosti. Dobré podmínky pro šnorchlování najdete na konci laguny u ostrova Guli Fushi, kam doplujete kajakem. Stravovat se je možné jak v resortu Anantara Dhigu, tak v sousedním resortu Anantara Veli. Mezi oběma resorty je lodní doprava. Přímo v resortu jsou tři restaurace a jeden bar. Čtvrtá restaurace je na lávce spojující resorty Naladhu a Anantara Veli a z Anantara Dhigu se do ní dostanete lodí.

Plážové vily Sunrise a Sunset (interiér 88 m2, ext. 22 m2)

Z plážových vil Sunrise si můžete užívat ranní východ slunce, z vil Sunset pak podvečerní západ slunce. Vily obsahují ložnici s postelí king-size, denním lůžkem, psacím stolem a konferenčním stolkem s křesly, oddělenou šatnu, koupelnu se sprchovým koutem a velkou vanou, v zahradě je venkovní sprcha. Před vilou je terasa s se stolkem a křesly a lenoškou, na opalovací terase jsou lehátka.

Vybavení vil a suit: klimatizace, trezor, televize se satelitem, CD/DVD přehrávač, přístroj na výrobu kávy a čaje, minibar, internetové připojení, dokovací stanice pro iPod

Vily s bazénem Sunset (int. 88 m2, ext. 74 m2)

Tyto vily jsou stejné jako plážové vily, v zadní zahradě mají navíc bazén.

Vily Anantara s bazénem (int. 88 m2, ext. 136 m2)

Interiér vil Anantara je stejný jako interiér plážových vil. Před vilou je navíc velký bazén.

Rodinné vily Sunset (int. 134 m2, ext. 31 m2)

Rodinné vily jsou ideální pro rodiny s dětmi. K plážové vile je připojen ještě jeden pokoj s oddělenými postelemi a vlastní polootevřenou koupelnou a venkovní sprchou. Pokoj má rovněž vlastní terasu s posezením.

Dvojpokojové vily Anantara s bazénem( int. 176 m2, ext. 92 m2)

Tyto vily umožňují trávit dovolenou společně rodinám nebo přátelům. Jsou to dvě samostatné plážové vily sdílející jeden velký bazén.

Vodní suity Sunrise a Sunset (int. 83 m2, ext. 49 m2)

Vodní suity jsou postaveny na kůlech na hladinou laguny. Interiér je obdobný jako u plážových vil. Z velké koupelny je výhled na lagunu. Na prostorné venkovní terase jsou lehátka na opalování a vedou z ní schody do vody.

Vodní suity Anantara s bazénem (int. 83 m2, ext. 97 m2)

Vodní suity Anantara mají navíc na terase menší bazén.

Restaurace

Ve Fushi Caféna bělostné pláži začíná den. Snídaně jsou podávány formou bufetu v kombinaci s tzv. “živým vařením”. K Večeři jsou podávány výborné pokrmy mezinárodní a maledivské kuchyně rovněž formou bufetu. V restauraci Terazzosi vychutnáte italské speciality a italská vína. Ve vinném sklípku můžete popíjet výběr vín z celého světa. Fuddan Fusion Grill uspokojí Vaše chutě na grilované speciality. Tato restaurace je postavena nad vodou na kraji laguny. V nadvodní teakové restauraci Baan Huraa uprostřed lávky spojující resorty Naladhu a Anantara Veli jsou v době oběda a večeře servírovány pokrmy thajské kuchyně. Plážový bar Aquapro Vás přichystá lehké snacky, nápoje a koktejly. Resort Anantara Dhigu je připraven přichystat i romantické večeře podle Vašich přání na pláži při svíčkách, na soukromém ostrově, na terase Vaší vile nebo při západu slunce na tradiční maledivské lodi dhóni.

Zábava a volný čas

V Anantara Dhigu nemusíte jen lenošit na pláži. Je tu pro Vás připravena následující nabídka aktivit: tenis, windsurfing, surfování, plážové hry, badminton, stolní tenis, jóga, kurzy vaření maledivské, thajské a japonské kuchyně, bazén, fitness, SPA, dětský klub a zábavné programy pro děti, knihovna s internetovým připojením, výlety na blízké ostrovy a do Malé, rybaření, plavby při západu slunce a další.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s polopenzí na 10 dní/ 7 nocí.Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Anantara Dhigu - vila Anantara s bazénem
Anantara Dhigu - vila Anantara s bazénem
Anantara Dhigu - vila Anantara s bazénem
Anantara Dhigu - Fushi Cafe
Anantara Dhigu

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde