Kandolhu island - zájezdy Maledivy

Kandolhu Island *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
89 890 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní 
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze a la carte, all inclusive a la carte
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Kandolhu island resort je malým komorním resortem poskytujícím svým hostům dostatek soukromí. Plážové vily jsou rozmístěny u pláže v bujné tropické vegetaci s výhledem na oceán. Designové vodní vily jsou postaveny nad klidnou lagunou Indického oceánu. Domácí korálový útes skýtá výborné podmínky pro šnorchlování. Transfer na resort z letiště Malé je hydroplánem 30 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Kandolhu island
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
duben - říjen   89 890 Kč
listopad - prosinec* 118 000 Kč
leden - březen 139 380 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Kandolhu island

Kandolhu Island resort je malým komorním resortem poskytujícím svým hostům dostatek soukromí. Plážové vily jsou rozmístěny u pláže v bujné tropické vegetaci s výhledem na oceán. Designové vodní vily jsou postaveny nad klidnou lagunou Indického oceánu. Domácí korálový útes skýtá výborné podmínky pro šnorchlování.

Plážová vila s jacuzzi

Plážové vily s jacuzzi s výhledem na oceán se nachází na západní straně ostrova. Prostorné vily vkusně kombinují moderní styl a dřevo a hladké linie, čímž budí dojem lehkosti. K vile patří otevřená koupelna s vířivkou, dvěma umyvadly a dvěma sprchami, jednou venkovní a jednou vnitřní. Na verandě nechybí denní lůžko, plážová lehátka a slunečník.

Plážová vila s bazénem

Extravagantní vily směřují na východ. Mají velkou ložnici a krásný výhledem na soukromý bazén a modrou lagunu za ním. V otevřené koupelně zve k realxaci velká vana, dále zde najdete lenošku, vnitřní sprchu a sprchu pod otevřeným nebem. Každá vila má vlastní terasu s denním lůžkem, lehátky a slunečníkem.

Dvoupatrová vila s bazénem

Dvoupatrové vily se nachází na západní straně ostrova. V přízemí je prostorná koupelna s venkoví sprchou, obývací pokoj s terasou, na které se nachází soukromý bazén. V prvním patře budete usínat v ložnici s výhledem na oceán. Dále se zde nachází druhá koupelna a balkón s venkovní lenoškou.

Vodní vila Ocean

Tyto elegantní vily se nachází přímo nad vodou. Mají prostornou ložnici s výhledem na oceán. Výhled na oceán Vás čeká i z velké koupelny s jacuzzi a sprchovým koutem. Z venkovní terasy je po schůdcích přímý přístup do oceánu.

Vodní vila Ocean s bazénem

Těchto 7 vodních vil s výhledem na západ slunce nabízí to nejlepší na Kandolhu. Každá vila má vlastní přístupové molo, ložnici se šatnou a koupelnu s posuvnými dveřmi na terasu. Na terase se nachází soukromý bazén a schůdky přímo do oceánu.

Vybavení vil:
Klimatizace a stropní větrák, k dispozici iPad, reprosouprava pro iPad a iPhone, TV s plochou obrazovkou s nabídkou filmů, telefon, mini bar, mini vinný sklípek přímo ve vile, presovar, varná konvice, elektrický safe, žehlička se žehlícím prknem, koupelnové a plážové ručníky, v koupelně je fén na vlasy, župany, koupelnové bačkory, nabíjecí baterka, zdarma internetové připojení WIFI

Restaurace

Vaše chuťové buňky jsou na Kandolhu připraveny uspokojit 4 restaurace s nabídkou a lá carte. Hlavní restaurace The Marketse nachází na břehu moře s uvolněnou atmosférou. Snídaně formou bufetu doplněná o přípravu pokrmů přímo na místě na požádání. Restaurace Olive nabídne pokrmy italské a středomořské kuchyně a prostředí pod širým nebem. Sea Grillse nachází přímo na pláži a vychutnat zde můžete masa a čerstvé úlovky z moře připravené na grilu. Banzai Vás zavede do světa japonské kuchyně vybraným sushi, sashimi anebo pokrmy připravenými na teppaniyaky. Kromě restaurací můžete využít i Vilu bar se širokou nabídkou nápojů včetně velké palety koktejlů a uvolněným prostředím.

Zábava a volný čas

Šnorchlování včetně šnorchlování s místním bioologem (zapůjčení šnorchlovací výbavy zdarma), šnorchlovací výlety na další útesy, potápění, velký rybolov, parasailing, plavba při západu slunce apod., nemotorizované vodní sporty – kajaky, windsurfing, plachtění na katamaranu, kajaky s průhledným dnem, široká nabídka wellness

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s jacuzzi se snídaní na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Kandolhu Island - plážová vila s jacuzzi
Kandolhu Island - plážová vila s jacuzzi
Kandolhu Island - plážová vila s jacuzzi
Kandolhu Island - restaurace Banzai
Kandolhu Island - restaurace Market
Kandolhu Island - Vilu bar

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde