Vilamendhoo Island resort - zájezd na Maledivy

Vilamendhoo Island resort ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
53 410 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Vilamendhoo Island resort je úchvatným tropickým rájem s dlouhými bělostnými plážemi, křišťálově čistou vodou v tyrkysové laguně a fascinujícím podmořským životem na excelentním korálové útesu obklopujícím ostrov porostlý palmami. Šnorchlování je tu vynikající. Vilamendhoo resort se nachází na ostrově o rozměrech 900x250 metrů na atolu Jižní Ari. Transfer na resort z letiště Malé je hydroplánem 25 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU VILAMENDHOO ISLAND
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - září 53 410 Kč
listopad - prosinec* 67 320 Kč
leden - duben 69 350 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Vilamendhoo island resort

Vilamendhoo island resort sestává z ubytování ve vilkách na pevnině a nad vodou. Plážové vily s jacuzzi a vodní vily s jacuzzi jsou určeny pouze pro dospělé. V resortu jsou 4 restaurace, 4 bary a široká nabídka pozemních a vodních sportů. Korálové útesy jsou po obou stranách resortu, na severní straně pouze několik metrů od pláže. Z resortu se můžete vydat na výlet za šnorchlováním s mantami nebo žralokem velrybím.

Zahradní pokoje (55 m2)

Zahradní pokoje jsou ve 3 blocích po 4 a 5 pokojích vedle sebe uvnitř ostrova, ne přímo na pláži. Venkovní terasy jednotlivých pokojů jsou odděleny zdí.

Plážové vily (55 m2)

Plážové vily jsou samostatné nebo zdvojené a umístěny přímo na pláži. Podlaha v ložnici je z dlažby.

Plážové vily s jacuzzi (65 m2)

Plážové vily s jacuzzi jsou umístěny přímo na pláži a ubytovávají pouze dospělé osoby. Podlaha ložnic je dřevěná, v polootevřené koupelně je jacuzzi a dřevěná terasa s lehátky a slunečníkem. V ložnici je dokovací stanice pro iPod. Plážové vily s jacuzzi mají vlastní restauraci, do níž nemají děti přístup.

Vodní vily s jacuzzi (85 m2)

Vodní vily s jacuzzi jsou postaveny nad hladinou tyrkysové laguny a ubytovávají pouze dospělé osoby. V prostorné ložnici je dřevěná podlaha, dokovací stanice pro iPod a sound systém. Na terase je jacuzzi pro dvě osoby, lehátka a slunečník. Vodní vily s jacuzzi mají rovněž vlastní restauraci, společnou s plážovými vlami s jacuzzi, do níž nemají děti přístup.

Vybavení pokojů a vil: postel typu king-size nebo 2 samostatné postele, stůl a židle, klimatizace, stropní větrák, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon, televizor s plochou obrazovkou, trezor, polootevřená koupelna s dešťovou sprchou, vysoušeč vlasů

Restaurace

Restaurace Fanama určená pro zahradní pokoje a plážové vily a restaurace Ahima určená pro plážové a vodní vily s jacuzzi servírují snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
Na asijských specialitách si můžete pochutnat v nadvodní restauraci Asian Wok a na mořských plodech, steacích a kuřecím mase připravovaných na lávových kamenech.
Nápoje, snacky a lehká jídla podávají bary Bonthi, Boashi a Sunset.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, 2 bazény, osvětlený tenisový kurt, volejbal, badminton, stolní tenis, petangue, půjčovna kol, fotbalové hřiště, rybaření, fitness, dětské hřiště a vnitřní herna, biliár, šipky, stolní hry, plavba na katamaránu, windsurfing, kajak, výlety na blízké ostrovy, plavby při západu slunce, výlety za žraloky velrybími, mantami, želvami, knihovna, kulturní večery, disco, SPA, obchod se suvenýry a se šperky, internet café, WiFi zdarma

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Vilamendhoo Island Resort
Vilamendhoo Island Resort - zahradní pokoj
Vilamendhoo Island Resort - zahradní pokoj
Vilamendhoo Island Resort - plážová vila
Vilamendhoo Island Resort - restaurace
Vilamendhoo Island Resort - molo

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde