Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy Maledivy

Adaaran Select Meedhupparu ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
49 640 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby delegáta na letišti Malé
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: all inclusive Gold
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Adaaran Select Meedhupparu splní Vaše představy o romantické dovolené strávené na exotickém ostrově. Meedhupparu obklopují bělostné pláže a blízký korálový útes s bohatým podmořským životem skýtá výborné podmínky pro šnorchlování. Plážové vily v tropické vegetaci s nádherným výhledem na tyrkysovou lagunu skýtají ideální podmínky pro trávení klidné a pohodové dovolené. Adaaran Select Meedhupparu se nachází na ostrově o rozměrech 700x300 metrů na atolu Raa. Transfer hydroplánem 45 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU ADAARAM SELECT MEEDHUPPARU
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen, duben 49 640 Kč
listopad - prosinec* 53 280 Kč
leden - březen 63 950 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Adaaran Select Meedhupparu

Plážové vily

Plážové vily Meedhupparu se nachází jen několik kroků od oceánu a jsou vybaveny dřevěným nábytkem. Součástí vybavení je klimatizace, minibar, televize se satelitním příjmem, telefon, trezor, varná konvice. Koupelna je polootevřená s venkovní sprchou. Před každým pokojem je dřevěná terasa s posezením.

Plážové vily Sunset

Vily Sunset jsou stejné jako plážové vily, jsou však orientovány na západní světovou stranu a můžete tak z nich pozorovat západy slunce.

Vodní vily

Pokoje ve vodních vilách Prestige Watervillas postavených jen několik desítek centimetrů nad vodní hladinou klidné laguny jsou obložené exotickým dřevem a kromě standardního vybavení je zde připojení na internet, sofa, pressovač, velká venkovní částečně prosklená dřevěná terasa s lenoškou, jacuzzi a přímým vstupem do vody. Každá vila má svého sluhu, který je k dispozici 24 hodin denně. Vily mají vlastní recepci, restauraci a SPA.

Restaurace

Stravování je možné pouze formou all inclusive. Restaurace pro plážové bungalovy nabízí výběr z pokrmů thajské, asijské, indické, srílanské a dalších kuchyní včetně vegetariánské formou bufetu. K dispozici je několik dalších restaurací a barů. Hosté vodních bungalovů se stravují v restauraci určené pouze pro tyto bungalovy, a to formou výběru z jídelního lístku. Zajít mohou i do kterékoliv jiné restaurace na ostrově.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, bazén, tělocvična, windsurfing, tenis, volejbal, badminton, stolní tenis, jízda na banánu, plavba na katamaránu, kanoistika, rybolov a noční rybolov, jet-ski, diskotéka, živá hudba, výlety na blízké ostrovy, masáže, SPA, salón krásy, konferenční sál, sauna, obchod se suvenýry, WiFi v lobby a v hlavním baru za poplatek

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Adaaran Select Meedhupparu - plážové vily
Adaaran Select Meedhupparu -pokoj v plážové vile
Adaaran Select Meedhupparu -koupelna v plážové vile
Adaaran Select Meedhupparu
Adaaran Select Meedhupparu - bazén a restaurace
Adaaran Select Meedhupparu

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde