Four Seasons Landaa Giraavaru

Four Seasons Landaa Giraavaru ******

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
117 540 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: výběrem z jídelního lístku
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Four Seasons Landaa Giraavaru je luxusní resort kladoucí důraz na klid a soukromí. Nádherné bělostné pláže a původní hustá tropická vegetace s vysokými palmami se zde snoubí s elegantními prostornými vilami s vysokými stropy v maledivském stylu. V okolí se nachází na dvacet potápěčských lokalit s výskytem žraloků velrybích a rejnoků manta od června do prosince. Resort Four Seasons Landaa  se nachází na ostrově o rozměrech 1005x300 metrů na atolu Baa severozápadně od Malé. Transfer na resort je hydroplánem 30 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Four Seasons Landaa Giraavaru
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 117 540 Kč
listopad - prosinec* 207 870 Kč
leden - duben 215 570 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Four Seasons Landaa Giraavaru

Four Seasons Landaa Giraavaru resort se nachází na ostrově v přírodní rezervaci zapsané na seznamu Unesco a obklopuje ho 2km dlouhá laguna s výbornými podmínkami pro šnorchlování. Častými návštěvníky laguny jsou želvy, delfíni a velké množství ryb. Vily jsou rozmístěny podél pláží nebo na kůlech nad lagunou. Na konci pískové cesty vedoucí hustou původní zelení podobné džungli Vás čekají jasně modré dveře vedoucí do zahrady Vaší vily. V interiérech vil převažuje bílá barva s akcenty modré, růžové a žluté.

Plážové bungalovy s bazénem (75 m² interér, 91 m² exteriér)

Luxusní bungalovy sestávají z jedné místnosti s postelí velikosti king-size, dále je zde pohovka a konferenční stolek, psací stůl. V koupelně je vana, sprchový kout, oddělené toalety. V zahradě je zastřešený pavilón s pohovkou a jídelním stolem a tradiční maledivská houpačka. Z bungalovu je výhled přes bazén a pláž na oceán.

Vybavení bungalovů: klimatizace, trezor, telefon, televize se satelitem, CD/DVD přehrávač, přístroj na výrobu kávy a čaje, minibar, vysokorychlostní internet, v koupeleně vysoušeč vlasů.

Plážové vily s bazénem(137 m² interiér, 260 m² exteriér)

Hlavní pokoje s koupelnou jsou stejné jako u plážových bungalovů. Ve velkém zastřešeném patrovém pavilónu je pohovka, stolek a křesla a jídelní stů s židlemi. Po točitých schodech vystoupáte do prvního patra, které je vhodné k relaxaci a má výhled na oceán. Bazén je 12 metrů dlouhý. U pláže je zastřešený pavilón s denním lůžkem.

Rodinné plážové vily s bazénem (164 m² interiér, 260 m² exteriér)

Rodinné plážové vily mají oproti plážovým vilám navíc dětský pokoj se dvěma menšími postelemi a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Rodinné vily jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Dvouložnicové rodinné bungalovy s bazénem(159 m² interiér, 91 m² exteriér)

Tyto dvopokojové bungalovy jsou vhodné pro rodiny s dvěma většími dětmi nebo pro 4 dospělé. Jsou to prakticky 2 samostatné bungalovy propojené delší chodbou. Postele v pokoji pro děti jsou oddělené a tento pokoj má vlastní koupelnu s toaletou a sprchou. V zahradě je bazén s lehátky na opalování a zastřešený pavilón s pohovkou, jídelním stolem a židlemi.

Dvoupokojová Royal plážová vila (interiér 310 m², 890 m² exteriér)

Plážová vila Royal ubytuje až 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti. Jsou to dvě samostatné plážové vily a mezi mini společná část, v níž je kuchyně a obývací pokoj s jídelním stolem, pohovkou a křesly, toaleta a dále pokoj pro hosty s vlastní koupelnou.
Před vilou je 20m dlouhý bazén s lehátky na opalování a zastřešený pavilón s maledivskými houpačkami. Nad bazénem je “plouvoucí” jídelní stůl.

Vodní vily( 86 m² interiér, 53 m² exteriér) a vodní vily s bazénem (86 m² interiér, 67 m² exteriér)

Vodní vily jsou obráceny na východní nebo západní stranu. Sestávají z ložnice s obývací částí, na terase jsou lehátka a přímý vstup do vody. Dále je zde zastřešený patrový pavilón s denním lůžkem.

Dvouložnicové vodní suity (182 m² interiér, 200 m² exteriér)

Suity se nachází na konci mola s vodními vilami. Ubytují až 6 dospělých nebo 4 dospělé a 2 děti.

Restaurace

V resortu jsou čtyři restaurace a čtyři bary. V plážové restauraci Blue s výhledem na tyrkysovou lagunu si můžete při obědech a večeřích vychutnávat vynikající italské pokrmy. S restaurací sousedí Blue Bar. Stylová restaurace Al Barakat servíruje v době večeře marocké, libanonské a grilované speciality. V Café Landaa začíná den. Jsou tu podávány snídaně a dále k obědu a večeři pokrmy indické, asijské a mezinárodní kuchyně. V době večeří jsou připravovány také japonské speciality. Fuego Grill s nábytkem z teakového dřeva přímo na pláži Vás naláká na grilované čerstvě ulovené ryby a čerstvé saláty. Veškeré pokrmy mohou být servírovány 24 hodin denně přímo ve Vaší vile. Pro jedinečné okamžiky je resort připraven uspořádat večeři při svíčkách na pláži, na plošině nad lagunou nebo na opuštěném ostrově ve stylu Robinsona Crusoea.

Zábava a volný čas

Resort Four Season Landaa Giraavaru se nachází v jedné z nejlepších lokalit pro potápění. V blízkém okolí se nachází více než 30 neporušených korálových zahrad, pro šnorchlování je výborná i laguna u ostrova. Resortní lázně nabízí řadu relaxačních programů včetně několikadenních ájurvédských. V resortu je několik bazénů, včetně dětského, dětský klub a centrum pro teenagery, fitness a tenisový kurt. Všechny nemotorizované aktivity, jako plavba na katamaránu, plachtění pro jednotlivce, windsurfing, kajaking a šnorchlování jsou zdarma. Za poplatek je nabízeno vodní lyžování, vodní boby, wakeboarding, wakesurfing, kite surfing, lekce plachtění a windsurfingu. Resort pořádá plavby za delfíny, podvečerní rybolov, pikniky na písečné kose, privátní plavby na luxusní jachtě a výlety na blízké ostrovy.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém plážovém bungalovu s bazénem se snídaní na 10 dní/ 7 nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Four Seasons Landaa Giraavaru - plážová vila
Four Seasons Landaa Giraavaru - plážová vila
Four Seasons Landaa Giraavaru - bazén
Four Seasons Landaa Giraavaru - restaurace
Four Seasons Landaa Giraavaru
Four Seasons Landaa Giraavaru - restaurace Al Barakat

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde