Reethi Beach resort - zájezdy Maledivy

Reethi Beach resort ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
37 740 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax 
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Reethi Beach resort je tu pro ty, kteří chtějí na Maledivách strávit klidnou romantickou dovolenou nebo svatební cestu. Reethi Beach obklopují nádherné pláže s jemným bílým pískem a tyrkysová laguna s křišťálové čistou vodou. Původní hustá vegetace a kokosové palmy poskytují příjemný stín. Korálový útes vzdálený pouze 30-100 metrů od pláže skýtá dobré podmínky pro šnorchlování. V okolí ostrova je několik výborných potápěčských lokalit. Resort Reethi Beach se nachází na atolu Baa na ostrově o rozměrech 600x200 metrů. Transfer letadlem a lodí 35 a 15 minut nebo hydroplánem 35 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO HOTELU REETHI BEACH RESORT
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 37 740 Kč
listopad - prosinec* 49 990 Kč
leden - duben 55 850 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

 

Popis resortu
Reethi beach resort

Resort Reethi beach nabízí ubytování v plážových vilách Reethi a deluxe vilách, které jsou rozmístěny podél pláží a mají přímý výhled na oceán. Nad hladinou tyrkysové laguny jsou vodní vily. “Reethi” znamená v místním jazyce “krásný”. Architektura vil s prvky tradiční maledivské architektury, design pokojů a použité přírodní materiály podtrhují krásu tohoto ostrovního resortu. Nabídka aktivit a služeb pro trávení volného času je široká.Resort Reethi Beach se nachází na atolu Baa na ostrově o rozměrech 600x200 metrů.

Reethi vily

Reethi vily se nachází pouze několik kroků od bělostné pláže a jsou tvořeny ložnicí, polootevřenou koupelnou se sprchou a terasou s lehátky. Vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, televizí se satelitem, telefonem a trezorem. Výhled z vil je směrem k oceánu. Přímý výhled na oceán však může být omezen vzrostlou zelení, která však zajišťuje větší soukromí ve vilách.

Deluxe vily

Deluxe vily se nachází rovněž u pláže a mají výhled na tyrkysovou lagunu. U některých vil může být výhled omezen zelení. Pokoje jsou větší než v Reethi vilách. Vily obsahují ložnici s postelí, lenoškou a konferenčním stolkem, polootevřenou koupelnu s vanou a samostatnou dešťovou sprchou a terasu s lehátky. V koupelně jsou k dipozici župany. Venkovní relax si můžete dopřát na tradiční maledivské houpačce “hindoli”. Ostatní vybavení pokojů je stejné jako v Reethi vilách.

Vodní vily

Vodní vily jsou postaveny na kůlech jen několik desítek centimetrů nad klidnou tyrkysovou lagunou. Z jejich terasy se při západu slunce naskýtá krásný pohled na okolní ostrovy. V ložnici je velká postel, psací stůl, lenoška a konferenční stolek, DVD přehrávač a přístroj na přípravu kávy a čaje. V koupelně je vana a samostatný sprchový kout a k dispozici župany. Na velké terase jsou lehátka a slunečník.

Restaurace

Lahodné pokrmy mezinárodní kuchyně jsou nabízeny v pěti restauracích. Dopřát si můžete i soukromou romantickou večeři při svíčkách přímo na pláži. Lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje, koktejly a zmrzlina jsou k dostání v pěti barech.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, tenis, badminton, stolní tenis, tělocvična, bazén, squash, windsurfing, plachtění, kitesurfing, wakeboarding, vodní lyžování, jízda na banánu, rybaření, návštěva obydlených i neobydlených ostrovů, piknik na opuštěném ostrově a další. Internet za poplatek je k dispozici v business centru u recepce a ve čtyřech barech.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile Reethi s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem.

Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Reethi Beach Resort - vila
Reethi Beach Resort - vila - koupelna
Reethi Beach Resort - pokoj v deluxe vile
Reethi Beach Resort - pláž
Reethi Beach Resort - restaurace
Reethi Beach Resort - bar

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde