The Sun Siyam Iru Fushi - dovolená Maledivy

The Sun Siyam Iru Fushi *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
74 160 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní stravování a výdaje
Detailní itinerář 

The Sun Siyam Iru Fushi spojuje skutečný luxus a zážitek tradiční maledivské kultury. Je to resort vyhledávaný potápěči se širokou nabídkou aktivit a zábavy pro děti i dospělé, včetně sportoviště, dětského klubu a dětské sekce v hlavním hotelovém bazénu. Nechybí překrásná bělostná pláž. Děti do 15 let zde mají pobyt zdarma. Sun Siyam Iru Fushi se nachází v srdci atolu Noonu na ostrově o velikosti 800x300 metrů a je obklopený řadou ostrůvků s původními obyvateli a nabízí zajímavé výlety za poznáváním původní maledivské kultury. Transfer hydroplánem 50 minut nebo letadlem a lodí.

Orientační ceny zájezdů do resortu The Sun Siyam Iru Fushi
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - prosinec 74 160 Kč
leden - duben 88 530 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
The Sun Siyam Iru Fushi

Resort Sun Siyam Iru Fushi je postaven ostrově je hustě porostlém vegetací, který a příroda obdařila krásnými plážemi. Vily a apartmány jsou rozmístěny na okraji pláže a mezi palmami, na dvou stranách resortu se nachází mola s vodními vilami.
Transfer z Male hydroplánem umožňuje zažít krásný vyhlídkový let nad atoly Malediv.

Plážová vila deluxe

Okrouhlá vila ukrytá v tropické vegetaci pár kroků od pláže. Poskytuje soukromí a bohatství vnitřního prostoru, kromě ložnice k ní patří vlastní dvorek s dvěma sprchami, vířivkou a lenoškou. K vile náleží terasa a malý altánek. Za příplatek je možné objednat vilu na východní straně ostrova, která dopřává pohled na východ slunce přímo ze soukromí vily.

Vybavení vil: klimatizace, terasa, župany, jídelní stůl a židle, vířivka, kávovar, vysoušeč vlasů, připojení na internet, sound-system boose, televizor, minibar a minilednička

Plážová vila deluxe s bazénem

U těchto vil je navíc před vilou vlastní bazén (21 m2) a vedle něj plážový altánek.

Plážová vila s vnitřním bazénem

Ideální pro rodiny s dětmi, vilu lze rozdělit na ložnici a obývací prostor. Ve vnitřní zahradě se nachází terasa a oblý bazén, který můžete využívat v maximálním soukromí.

Vodní vila

Vodní vily postavené nad tyrkysovou lagunou mají v ložnici částečné prosklenou podlahu. Z venkovní terasy z lehátky je výhled na nekonečný oceán a přímý vstup do vody.

Vodní vily Horizon

Vodní vily Horizon mají na venkovní terase navíc jacuzzi.

Restaurace

Jídla a nápoje v resortu můžete vybírat v jedenácti restauracích a barech nabízejících širokou nabídku formou bufetu i A la carte. Nabídka bufetu v hlavní restauraci se samozřejmě každý den obměňuje, přičemž nabízí pokrmy ze všech koutů světa. Další restaurace jsou specializovány například na asijskou nebo středomořskou kuchyni či speciality z grilu. Zaujmout vás může například místní vinný sklep či bar u pláže specializovaný na šampaňské nebo bar u jednoho s bazénů určený pro hosty starší 16 let.

Zábava a volný čas

dva bazény - hlavní s dětskou sekcí a druhý určený pouze pro dospělé a mladistvé starší 16 let, tenisové i badmintonové kurty, stolní tenis, zvláštní bar na karaoke, kulečníky a deskové hry, šnorchlování, kitesurfing, windsurfing, plachtění, jízda na banánu, vodní skútry, široká nabídka možností potápění, dětský klub se spoustou aktivit, široká nabídka exkurzí

Zdarma

2 lahve vody na vilu a den, indgredience na přípravu kávy a čaje (capsle Nespresso se do kategorie plážová vila s bazénem platí), výbava na šnorchlování, nemotorizované vodní sporty, fitness, tenis, badminton, stolní tenis, WiFi internet zdarma ve všech vilách a ve veřejných prostorách

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile deluxe s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní.

Ceny se mohou změnit v závislosti na aktuálních cenových akcích resortu a cenách letenek.
Pro nejvýhodnější nabídku ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Fotogalerie 
The Sun Siyam Iru Fushi - plážová vila
The Sun Siyam Iru Fushi - plážová vila deluxe
The Sun Siyam Iru Fushi - restaurace
The Sun Siyam Iru Fushi - knihovna
The Sun Siyam Iru Fushi - pláž

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde