Soneva Fushi - zájezdy Maledivy

Soneva Fushi By Six Senses ******

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
139 360 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: obědy, večeře
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Soneva Fushi je unikátní resort postavený z přírodních materiálů v souladu s přírodou ve stylu moderního Robinsona Crusoe. Řídká zastavěnost ostrova spolu s hustou původní vegetací zaručuje všem hostům maximální soukromí. Restaurace v korunách stromů s přístupem po lanovém mostě, hvězdárna, mořský biolog, kino a nádherné pláže Sonevy Fushi se postarají o vaši pohodovou dovolenou s nezapomenutelnými zážitky. Transfer na resort je hydroplánem 35 minut.

Soneva FushiFihalhohi island
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 139 360 Kč
listopad - prosinec* 155 060 Kč
leden - duben  

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Soneva Fushi by Six Senses

Resort Soneva Fushi sestává z vil, které ubytují nejméně 3 dospělé osoby a maximálně 14 dospělých osob a 3 děti. Větší několikapokojové vily s bazény jsou vhodné pro trávení společné dovolené více rodin nebo skupiny přátel. Vily jsou umístěny na okrajích ostrova u pláží v husté původní vegetaci, která zajišťuje všem hostům dostatečné soukromí. Ostrov obklopuje jeden z nejkrásnějších maledivských korálových útesů a resort pořádá potápěčské výpravy k dalším 30 potápěčským lokalitám v okolí. Zasvěcené informace o podmořském životě vám podá mořský biolog, který je v resortu k dispozici. Ostrov, který patří k největším na Maledivách, můžete prozkoumat na zapůjčených jízdních kolech. U ubytování s lázněmi je v ceně ubytování zahrnuta jedna lázeňská procedura pro dvě osoby denně. Dovolená v tomto resortu bude rozhodně patřit k těm nezapomenutelným.

Interiéry vil na Soneva Fushi jsou zařízeny designovým rustikálním dřevěným nábytkem. Při konstrukci nábytku byly použity silné kmeny stromů, dřevěné fošny i větve. Věškeré plastové zařízení je důmyslně ukryto uvnitř skříněk a šuplíků. V souladu s motem resortu "No news, no shoes" není standardním vybavením vil televizor. Je však možné o něj požádat na recepci. Všechny vaše požadavky splní sluha, který vám bude vždy po ruce ve dvouložnicovém ubytování, Soneva retreat a Jungle Reserve.

Vybavení vil

klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, CD a DVD přehrávač, dalekohled, polootevřená koupelna s vanou a venkovní sprchou, terasa s posezením a lehátky na opalování. WiFi na požádání.

Restaurace

Stravování v tomto resortu bude výjimečným požitkem pro všechny vaše smysly. Vybrané lahůdky světových kuchyní se servírují v restauracích s podlahami posypanými pískem, koktejly si můžete vychutnat v sítích napnutých v rámech nad vodou, večeři si můžete vychutnat při svíčkách na pláži nebo si ji nechat donést do vily. Specialitou resortu je restaurace postavená v džungli nad korunami stromů a banánovníků s lanovým mostem. Je zde i vinný sklípek se 7000 lahvemi vína. K snídani jsou nabízeny domácí marmelády a osvěžit se můžete až šedesáti druhy domácí zmrzliny a sorbetů.

Zábava a volný čas

Široká nabídka zábavy je přichystána jak pro dospělé, tak pro děti předškolního věku. Vybírat si můžete z těchto aktivit:
šnorchlování, potápění, vodní lyžování, wakeboarding, kánoe, plachtění, windsurfing, bazén, piknik ve stylu Robinsona Crusoe na opuštěné ostrově, pozorování delfínů při západu slunce, kino Paradiso pod širým nebem, masáže, lázně, tenis, stolní tenis, fitness, volejbal, jóga, rybolov a velký rybolov, obchod se suvenýry a další

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové Crusoe vile bez bazénu. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Soneva Fushi By Six Senses - Crusoe vila s bazénem
Soneva Fushi By Six Senses - Crusoe vila s bazénem
Soneva Fushi By Six Senses - Crusoe vila s bazénem
Soneva Fushi By Six Senses - restaurace
Soneva Fushi By Six Senses - restaurace
Soneva Fushi By Six Senses - restaurace

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde