Centara Ras Fushi - zájezd Maledivy

Centara Ras Fushi ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
60 420 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí+ (vč. nápojů po čas jídla)
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby česky hovořícího delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Centara Ras Fushi je moderním resortem postaveným na malém ostrově na atolu Severní Malé. Ubytovat se můžete ve vilkách nad vodou v několika různých kategoriích nebo plážových vilkách. Plážové vilky jsou postavené u široké bělostné plážie. Korálový útes poskytuje výborné podmínky pro šnorchlování.

Orientační ceny zájezdů do resortu Centara Ras Fushi
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 60 420 Kč
listopad - prosinec*, březen-duben 67 570 Kč
leden - únor 75 800 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Centara Ras Fushi

Resort Centara Ras Fushi ubytovává pouze děti starší 12ti let, které jsou zde považovány za dospělé. Pobyt na tomto ostrově je ideální pro páry a novomanžele na svatebních cestách. 30 minut jízdy lodí od resortu se nachází nejlepší potápěčské lokality na tomto atolu.

Vodní vila deluxe

Probuzení s výhledem na indický oceán a raní plavání v teplém oceánu a nejen to si můžete vychutnat při pobytu v této romantické vile.Vily jsou postaveny přímo nad vodou a jsou vybaveny manželskou postelí, nebo dvěma oddělenými lůžky a koupelnou se sprchovým koutem.

Vodní vila sunset deluxe

Tyto vily jsou vybaveny stejně jako vodní vily deluxe, pouze jsou natočeny na západ, proto máte jedinečný výhled na západ slunce.

Vodní vila premium deluxe spa

Vybavení této vily je obohaceno o venkovní vanu s jacuzzi, která se nachází na soukromé terase s výhledem na oceán. Z terasy jsou schody přímo do vody.

Plážový pokoj ocean front

Pokoje se nachází na pláži s výhledem na lagunu a jsou vybaveny ložnicí s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi a terasou s přímým přístupem na písčitou pláž.

Plážový pokoj ocean front deluxe

Moderně zařízený pokoj na okraji pláže s polootevřenou koupelnou a soukromou vířivkou, před vilou naleznete vlastní slunečník a plážová lehátka.

Vybavení pokojů a vil: televizor s DVD přehrávačem, dokovací stanice, klimatizace, stropní ventilátor, mini bar, příslušenství na přípravu kávy/čaje, trezor, vysoušeč vlasů, telefon.

Restaurace

V resortu naleznete 4 restaurace nabízející lahodné pokrmy a 3 bary. Hlavní restaurace Oceans umístěná ve středu ostrova nabízí jídla formou bufetu věnovaného zejména světové a asijské kuchyni, nabídka bufetu je tematická a každý den se obměňuje. Restaurace Al Kaimah v ostrovní zahradě je věnovaná arabským a grilovaným pokrmům. La Brezza u bazénu pak nabídne italskou kuchyni a jídla z ryb a plodů moře. Autentickou thajskou restauraci Suan Bua naleznete také nedaleko bazénu.
Tři bary nabízí širokou paletu nápojů a lehké pokrmy. Vilu Bar se nachází u vodních vil, Waves Pool Bar u bazénu a GIavarru Lobby Bar nedaleko recepce.
Základním stravovacím plánem na Centara Ras Fushi je polopenze, která zahrnuje také nápoje po čas večeří. Dále je možné all inclusive a all inclusive gold, kdy můžete neomezeně využívat všech restaurací na resortu.

Zábava a volný čas

Centara Ras Fushi láká zejména na potápění a výlety do nedalekého Malé a řadu dalších výletů. Nechybí zde vybavené fitness centrum, zábavní místnost s herními konzolemi a široká nabídka motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů – windsurfing, kitesurfing, kajaky, wakeboarding. Resort organizuje vyjížďky na surfařské lokality i za šnorchlováním. Velmi dobré šnorchlování lze podniknout i přímo u resortu. Na resortu se dále nachází Welness centrum s širokou nabídkou procedur. WiFi internet je zdarma.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém plážovém pokoji ocean front s polopenzí+ na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Centara Ras Fushi - vodní vila deluxe
Centara Ras Fushi - vodní vila deluxe
Centara Ras Fushi - vodní vila deluxe
Centara Ras Fushi - plážový pokoj ocean front
Centara Ras Fushi - plážový pokoj ocean front
Centara Ras Fushi - pláž
Centara Ras Fushi - pláž
Centara Ras Fushi - bazén
Centara Ras Fushi - restaurace Oceans
Centara Ras Fushi - letecký pohled

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde