Kuramathi Island resort - zájezd Maledivy

Kuramathi Island resort ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
49 420 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s plnou penzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: all inclusive, all inclusive Select
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Kuramathi Island resort je moderním nedávno zrenovovaným resortem, který byl postaven na ostrově ve tvaru kosy s orientací východ-západ. Pláže na Kuramathi jsou bělostné a laguna nádherně modrá přesně tak, jak je od Malediv očekáváno. Pláž na západním konci tvoří dlouhý bělostný cíp, který jen velmi pozvolna mizí v tyrkysovém oceánu. V okolí se nachází několik výborných potápěčských lokalit, kde můžete spatřit i žraloky kladivouny. Šnorchlování na jižní straně ostrova je výborné. Severní strana ostrova je větrnější s většími vlnami. Dopravu po ostrově zajišťují elektromobily. Transport hydroplánem 25 minut.

orientační CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU KURAMATHI ISLAND 10 DNÍ/ 7 NOCÍ
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 49 420 Kč
listopad - prosinec* 54 510 Kč
leden - duben 60 150 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Kuramathi island resort

Kuramathi island resort nabízí komfortní ubytování v několika typech vil rozmístěných podél pláží, v tropické zahradě porostlé kokosovými palmami, banánovníky, staletými banyány a jinými exotickými rostlinami. Starší typy vil jsou postavené v maledivském stylu se střechami z palmových listů, nové typy vil mají moderní desigh. Kuramathi Island resort se nachází na atolu Rasdhoo 56 km severozápadně od Malé u severovýchodního konce atolu Ari. Délka ostrova je 1,8 kilometru a šířka v nejširším místě na východě 350 metrů. Dopravu po ostrově zajišťují elektromobily.
Transfer na resort z letiště Malé je 20 minut hydroplánem.

Ubytování sestává z:
71 plážových vil -  samostatné vily se střechami z palmových listů jsou umístěny ve stejné části ostrova jako zahradní vily
33 plážových vil s jacuzzi - na východní straně jižní pláže a na východní pláži
35 superior plážových vil s jacuzzi - na východním konci jižní pláže
31 deluxe plážových vil s jacuzzi - uprostřed severní pláže
20 vodních vil - v západní části severní pláže
50 vodních vil s jacuzzi - nad vodou uprostřed jižní pláže
2 plážové vily pro novomanžele - uprostřed severní pláže

Plážové vily

Plážové vily jsou umístěny poblíž pláže a obklopeny svěží tropickou zelení. Zařízeny jsou dřevěným nábytkem. Vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, trezorem, minibarem, telefonem, televizí, kávo/čajovarem, DVD přehrávačem, dokovací stanicí pro iPod, WiFi, koupelnou a venkovní sprchou, župany, koupelnovou kosmetikou, vysoušečem vlasů a pohodlnými lehátky na terase.

Plážové bungalovy (s jacuzzi)

Plážové bungalovy jsou kromě standardního vybavení vybaveny pohodlnou pohovkou, koupelnou se sprchou a velkou polootevřenou koupelnou se sprchou a jacuzzi. Velká dřevěná terasa s lehátky je obklopena svěží tropckou zahradou. Tyto vily jsou umístěny na nejkrásnějším místě ostrova.

Superior plážové vily s jacuzzi

Superior vily mají kruhový půdorys a jsou zařízené v moderním minimalistickém stylu. Kromě prostorné ložnice obsahují samostatnou šatnu, koupelnu se sprchou a velkou polootevřenou koupelnu s jacuzzi. Na terase jsou lehátka.

Deluxe plážové vily s jacuzzi

Tyto vily obsahují kromě ložnice, samostatnou šatnu, koupelnu s vanou a prostornou vnější polootevřenou koupelnu se sprchou, jacuzzi a sofa. Na velké vnější terase jsou lehátka a rovněž sofa. K dispozici je pressovar.

Vodní vily

Vodní vily jsou vybaveny pressovarem, koupelnou se sprchou a dřevěnou terasou s lehátky, z níž je přímý vstup do vody.

Vodní vily s jacuzzi

Vodní vily s jacuzzi jsou vybaveny obdobně jako vodní vily, na terase mají navíc jacuzzi a sofa.

Novomanželské vily s bazénem

Tyto vily jsou tvořeny ložnicí a odděleným obývacím pokojem. V ložnici je velká postel a sofa, v obývacím pokoji je gauč, velký televizor s plochou obrazovkou, pressovar, DVD přehrávač a stereo systém. Ve venkovní části se nachází 10 metrů dlouhý bazén, denní postel, lehátka a sprcha osvětlená LED diodami.

Restaurace

Strava v Kuramathi je pro mnohé hosty nezapomenutelným gurmánským zážitkem. Jídlo je každý den zaměřené na některou ze světových kuchyní - maledivskou, italskou, japonskou, thajskou, indickou, mexickou apod. Velká je nabídka zeleniny, ovoce, salátů a zákusků. Několik dalších restaurací nabízí speciality např. indické, thajské nebo rybí. Je zde také pizzerie, grilování na pláži a několik barů.

Zábava a aktivity

tenis, badminton, volejbal, tělocvična, dva bazény a dětský bazén, sauna, jacuzzi, šnorchlování, potápění, windsurfing, plachtění, kanoistika, vodní lyžování, wake boarding, jízda na banánu, jet-ski, výlety katamaránem a rychlolodí, výlety na obydlené ostrovy, rybolov a velký rybolov (resort nenabízí noční rybolov, neboť chce tímto přístupem chránit jedinečné okolí ostrova), masáže a lázně, dětský klub pro děti od 3 do 12 let, obchod se suvenýry, diskotéka, animační programy, výlet do Malé, WiFi zdarma

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Kuramathi - plážová vila
Kuramathi - plážová vila s jacuzzi
Kuramathi - plážová vila s jacuzzi
Kuramathi - restaurace
Kuramathi - bazéh
Kuramathi - potapěčská škola

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde