Bandos Island resort - zájezd Maledivy

Bandos Island resort & Spa****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
36 220 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Bandos Island resort spojuje exotickou dovolenou a zábavu. Bandos Vám nabízí bělostné pláže, fantastický domácí korálový útes pro šnorchlování vzdálený jen 40-60 metrů, širokou nabídku vodních sportů a vynikající pokrmy zdejších restaurací. A to vše jen několik minut jízdy lodí z letiště. Bandos Island se nachází na ostrově o rozměrech 530x450 metrů na atolu Severní Malé. Transfer rychlolodí 15 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Bandos Island
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - říjen 36 220 Kč
listopad - prosinec* 45 460 Kč
leden - duben 50 640 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Bandos island resort

Bandos Island resort nabízí ubytování v celkem 225 pokojích šesti kategorií, od standardních pokojů až po luxusní vodní vily. Vily jsou rozmístěny po ostrově podél pláží do vzdálenosti max. 100 metrů od pláže.

Pokoje standard

Bungalovy s těmito pokoji se nachází na celém severozápadě ostrova. Většina z nich má přímý výhled na pláž, u některých pokojů je výhled omezen hustou vegetací. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, klimatizací, stropním větrákem, minibarem, telefonem, televizí se satelitem, trezorem a kávo/čajovarem. V koupelně je sprcha a vysoušeč vlasů. Každý pokoj má terasu.

Pokoje deluxe

Bungalovy s delux pokoji s výhledem na pláž (u některých může být omezen hustou vegetací) jsou umístěny na severovýchodní straně ostrova. Bungalovy obsahují ložnici, obývací pokoj, koupelnu se sprchou, vanou a bidetem a terasu. Ostatní vybavení je obdobné jako u standardních pokojů.

Zahradní vily

Vily se střechami z palmových listů jsou umístěny v udržované zahradě uprostřed ostrova v blízkosti bazénu. Interiér vil s vysokými stropy je obložen světlým dřevem a zařízen dřevěným nábytkem. Vily sestávají z prostorné ložnice, koupelny se sprchou a velké terasy. Ostatní vybavení je obdobné jako u standardních pokojů.

Plážové vily s jacuzzi

Kruhové patrové vily se střechami z palmových listů s výhledem na oceán se nachází na nejkrásnější jižní části ostrova v blízkosti široké pláže. V přízemí se nachází obývací pokoj a prostorná koupelna s jacuzzi, v prvním patře pak ložnice s balkónem. Pokoje jsou zařízeny masivním dřevěným nábytkem. Ostatní vybavení je obdobné jako u standardních pokojů.

Plážová vila s jacuzzi a bazénem

Vila se střechou z palmových listů je umístěná na severovýchodě ostrova, poskytuje luxus a soukromí pro náročné hosty. V prostorné koupelně je jacuzzi a na terase přímo na pláži je soukromý bazén.

Vodní vily

Luxusně a moderně zařízené vodní vily jsou postaveny nad vodou na jihozápadním konci ostrova. Vily obsahují ložnici, obývací pokoj s jídelním koutem, šatnu, velkou koupelnu se sprchou, bidetem a jacuzzi a terasu se sprchou a přímým vstupem do vody. WiFi za poplatek.

Restaurace

V resortu se nachází 2 restaurace, kavárna a 3 bary. Hlavní restaurace Gallery servíruje pokrmy mezinárodní kuchyně formou bufetu. Restaurace Harbour nabízí k večeři indická a srílanská jídla. Kavárna Sea Breeze nabízí občerstvení s velkým výběrem kontinentální a asijské kuchyně. Ve třech barech je možný výběr jídel a alkoholických a nealkoholických nápojů z jídelního lístku.

Zábava a aktivity

šnorchlování, potápění, tenis, stolní tenis, volejbal, badminton, biliár, tělocvična, bazén, masáže, lázně, sauna, parní komora, salón krásy, dětský klub, konferenční sál, windsurfing, parasailing, vodní lyžování, jízda na banánu, kanoistika, plachtění, rybolov, noční a velký rybolov, diskotéka, živá hudba, výlety na blízké ostrovy, výlet do Malé, pevný internet za poplatek

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém pokoji standard s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Bandos Island Resort & Spa - bungalov s pokojem standard
Bandos Island Resort & Spa - bungalov s pokojem standard
Bandos Island Resort & Spa - bungalov s pokojem standard
Bandos Island Resort & Spa - bazén
Bandos Island Resort & Spa - restaurace
Bandos Island Resort & Spa - pokoje deluxe
Bandos island resort - letecký pohled

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde