One and Only Reethi Rah - zájezdy Maledivy

One and Only Reethi Rah ******

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
128 960 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se snídaní
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: a la carte
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

One and Only Reethi Rah patří ke špičkovým resortům na Maledivách. Luxus, styl, elegance a dokonalost jsou hlavními charakteristikami toho resortu a jeho bezchybných 6km dlouhých bělostných pláží. Široká nabídka služeb a zábavy předurčuje tento resort k trávení aktivní dovolené. Rozlehlé plážové a vodní vily a souromé pláže však poskytují zároveň dostatek soukromí a klidu pro relaxaci v tropickém ráji. Resort One and Only Reeth Rah se nachází na atolu Severní Malé na ostrově o rozměrech 2000x450 metrů. Transfer do resortu z letiště Malé je hydroplánem 25 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu One and Only Reethi Rah
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 128 960 Kč
listopad - prosinec* 133 710 Kč
leden - duben 229 530 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
One and Only Reethi Rah

Ostrov, na němž je resort One and Only Reethi Rah postaven, i jeho pláže byly z větší části vybudovány lidskou rukou. Vše je proto tak dokonalé. V polovině ostrova byl vybudován kanál, kterým volně proudí mořská voda. Vzhledem k velikosti ostrova mají hosté k dispozici jízdní kola a elektromobily. Resort One and Only Reethi Rah je pro náročné - vše je tu precizní, dokonalé a luxusní.

Plážové vily

Prostorné plážové vily jsou umístěny přímo u pláží s výhledem na oceán. Vily jsou vybaveny buď jednou postelí velikosti king-size nebo 2 oddělenými postelemi velikosti queen-size. Před vilou je stůl s křesly a slunečníkem, na pláži lehátka na opalování.

Plážové vily s bazény

Tyto vily jsou stejné jako plážové vily, před vilou je navíc bezén (23 m2).

Plážové vily Grand

Plážové vily Grand jsou největší na ostrově. Jsou obklopeny svěží tropickou zelení a mají soukromé pláže. Vily sestávají z dvou ložnic, odděleného obývacího pokoje a jídelny, velké luxusní koupelny s vanou pro dva. Před vanou je prostorná veranda s jídelním stolem pro romantické večeře, bazén (50 m2), lehátka se slunečníkem a velké denní lůžko.

Duplex plážové vily s bazény

Duplex plážové vily jsou ideální pro rodiny s většími dětmi. Jsou to dvě samostatné plážové vily postaveno 5 metrů od sebe a spojené venkovním chodníkem. Každá vila má svoji verandu a venkovní sprchu, bazén (23 m2) je společný.

Vodní vily

Vodní vily jsou stejné jako vily plážové, jsou postaveny na klidnou vodou tyrkysové laguny a podél celé terasy je nad vodu zavěšena síť pro relaxaci. Z terasy je po schodech přístup do vody laguny.

Vybavení vil: televize s plochou obrazovkou a satelitem, DVD/CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, minibar, luxusní koupelna s velkou vanou, luxusní 30 cm vysoké matrace a kvalitní ručníky a povlečení z egypské bavlny

Restaurace

Elegantní hlavní hotelová restaurace Reethi Rahs podlahou z leštěného dřeva (pro vstup je vyžadována obuv) podává snídaně, obědy a večeře. Menu obsahuje všechny chutě světa, od kuchyně asijské po středomořskou. Rah bar umístěný u hlavního bazénu podává čerstvé saláty, snacky, lehké občerstvení, nealkoholické nápoje včetně čerstvých džusů a nízkokalorických smoothie z exotického ovoce a zeleniny. Večer si zde při živé hudbě můžete vychutnat sklenku studeného Martini, exotických koktejlů nebo šumivého šampaňského. Zde je rovněž vyžadován vstup v obuvi. Restaurace Tapasake podává pouze večeře a je zde nutná předchozí rezervace. Menu sestává z japonského sushi a sashimi, saké a výběru kvalitních vín. Venkovní část restaurace umožňuje vychutnávat si pokrmy pod širým nebem. Vyžadován je společenský oděv a obuv. Ležérní restaurace Fanditha s písečnou podlahou v severním výběžku ostrova servíruje pokrmy arabské kuchyně výběrem z jídelního lístku. K pití je podáván výběr nejlepších růžových vín a šampaňského. Jsou zde pořádány tématické večery, kdy jsou podávány pokrmy kuchyní středního východu, a DJ party pod širým nebem. K odpočinku zvou pohodlné divany, lenošky z bambusového dřeva s měkkými polštáři, arabské koberce nebo dřevěné houpačky. Čerstvé grilované speciality a další lahodné pokrmy si můžete vychutnat pod širým nebem v tropické zahradě obklopené bujnou vegetací v restauraci Chef´s Garden. Otevřeno je pouze na večeře.

Zábava a volný čas

velká nabídka vodních sportů včetně parasailingu a vodního lyžování, šnorchlování, big game rybolov, plavba za delfíny, exkurze na okolní ostrovy, plavby při západu slunce, několik bazénů a bazén pouze pro děti, tenis, horolezecká stěna, golfový simulátor, kreativní studio, obchod s oblečením a suvenýry, každodenní speciální programy pro děti od 4 do 9 let a od 9 do 11 let, baby sitting.

POKOJE
49 plážových vil (135 m2)
30 plážových vil s bazénem (165 m2)
6 duplex plážových vil (z toho 4 s bazénem)
7 grand plážových vil s bazénem (322 m2)
30 vodních vil (149 m2)
2 grand vodní vily s bazénem (241 m2)

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile se snídaní na 10 dní/ 7 nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
One and Only Reethi Rah - plážová vila
One and Only Reethi Rah - plážová vila
One and Only Reethi Rah - plážová vila
One and Only Reethi Rah - plážová vila
One and Only Reethi Rah - bazén
One and Only Reethi Rah - restaurace Fanditha
One and Only Reethi Rah

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde