Ayada Maldives - zájezdy Maledivy

Ayada Maldives*****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
75 840 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Ayada Maldives je středně velký luxusní resort s tureckým nádechem. Ayada se nachází na jihu Malediv, téměř na rovníku, v oblasti nezasažené turismem, na odlehlém atolu Huvadhu, který je jedním z nejhlubších přirozených atolů na světě, a proto je opravdu unikátním místem na potápění. Resort Ayada je postavený na ostrově o rozměrech 705x310 metrů. Transfer do resortu z letiště Malé je letadlem a následně lodí 2 hodiny.

Orientační ceny zájezdů do resortu Ayada Maldives
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - září 75 840 Kč
říjen - prosinec*
březen - duben
85 900 Kč
leden - únor 99 600 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Ayada Maldives

Kolem resortu Ayada Maldives je mělká písečná laguna a krásné bělostné pláže. U resortu můžete nezřídka spatřit i delfíny. Ostrov je porostlý hustou původní vegetací a nachází se zde i krásné udržované zahrady. Ayada Maldives byl prvním resortem, který obdržel ocenění zelená hvězda za ekologicky šetrné zbudování i provoz resortu.
Dopřejte si odpočinek dle vašeho gusta – prostorné vily s vlastním bazénem zaručují maximální klid a soukromí, mnoho možností k aktivnímu vyžití, vyhlášené wellness v podobě velkých tureckých lázní.

Plážové vily s bazénem

Vily jsou skryté v husté vegetaci, pár kroků od pláže. Sestávají z ložnice s denním lůžkem, koupelny s vanou a sprchou, v uzavřené zahradě je venkovní sprcha. Před pokojem je terasa s posezením a denním lůžkem a před ní soukromý bazén. Před vilou je slunečník s plážovými lehátky.

Vybavení: 42“ televizor, DVD/CD přehrávač s prostorovým zvukem, wi-fi Internet zdarma, telefon.

Plážové suity Sunset (západní strana)

Suity nabízí výhled na křišťálově čistou lagunu. Tyto prostorné apartmány mají velký obývací pokoj, soukromou terasu s bazénem a výhledem na západ slunce, ideální pro romantické večeře ve dvou.

Rodinné plážové suity

Dvě propojené plážové vily jsou ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí větší samostatné ložnice spolu se společnou venkovní terasou. Každé ráno můžete obdivovat východ slunce. Suity májí vlastní bazén a přímý přístup na pláž.

Suity Lagoon Sunset

Suity jsou situovány na okraji pláže s terasou přímo nad vodou a výhledem na oceán. Umožňují jedinečný přístup přímo na pláž a zároveň z terasy po schodech do oceánu. Tyto prostorné apartmány mají velkou obytnou část, která se skládá z obývacího pokoje a ložnice. Před každým apartmánem je prostorná terasa s denním lůžkem a soukromý bazének.

Vodní vily Ocean

nabízí absolutní luxus a klid nad hladinou Indického oceánu. Obývacím pokojem má prosklenou podlahu. Velká terasa s verandou, bazénkem, lehátky a houpací sítí vám umožní nekonečný výhled nad lagunou. Z terasy je přímý přístup do oceánu.

Vodní suity

mohou být vybaveny dalšími postelemi pro děti v obývacím pokoji, jsou proto vhodné pro rodiny s dětmi.

Vodní suita Ayada Royal Ocean

nabízí díky své poloze na okraji mola absolutní soukromí. V přízemí se nachází prostorné pokoje a v patře obývací pokoj s terasou, ze které máte 180° výhled na Indický oceán.

Restaurace

Restaurace resortu Ayada jsou vyhlášené pro rozmanitost pokrmů, využívání čerstvých surovin a vlastní čerstvé pečivo.
V hlavní restauraci Maguse podávají snídaně a večeře formou bufetu doplněného živým vařením s nepřebernou nabídkou mezinárodní kuchyně.
V romantickém nadvodním baru Ocean Breeze si můžete vychutnat osvěžující nápoje a vynikající lehká jídla.
Restaurace Kai v japonském stylu nabízí jídla indické, japonské, čínské a thajské kuchyně, a také sushi v moderním Sushi baru a širokou paletu vín.
V baru a restauraci Ille de Joie situované na mole nad hladinou laguny na Vás čekají kvalitní vína, sýry, čokolády z celého světa a vybrané doutníky. Dopřát si zde můžete i pokrmy z plodů moře – ústřice, kaviár, mušle a další.
Bar Ottoman Lounge Vás přenese z klidu Malediv do živé turecké „kavárny“, s nabídkou pravé turecké kávy, čajů a vodních dýmek.
Bar Zero degree je přes den místem klidu a pohody, kde můžete přes den relaxovat u bazénu a po setmění prožít večer plný zábavy. Konají se zde nejrůznější programy včetně večerů s živou hudbou.

Zábava a volný čas

potápění, šnorchlování, motorizovaných i nemotorizované vodní aktivity, posilovna otevřená 24 hod denně, fit centrum, jógové studio s řadou kurzů, 3 běžecké stezky kolem ostrova, tenis, badminton, fotbal, volejbal, rybaření, herních konzole, stolním tenis, biliard, stolní hry, plachtění, návštěvy tradičního ostrova i nedalekého historického atolu, výlet na rovník, plavby při západu slunce.
Zdejší SPA se rozkládají na 3500 m2 a najdete zde turecké lázně, saunu, masáže, kosmetiku, manikúru atp. Vybírat můžete z rituálů Hammam, řady speciálních masáží (i těhotenských či baby masáží).

POKOJE
33 plážových vil
14 plážových suit Sunset
  4 rodinné plážové suity
11 suit Lagoon Sunset
33 vodních vil Ocean
14 vodních suit Sunset Ocean
  2 rodinné vodní suity Ocean
  1 vodní suita Ayada Royal Ocean

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Ayada Maldives - plážová vila
Ayada Maldives - plážová vila
Ayada Maldives - plážová vila
Ayada Maldives - plážová vila
Ayada Maldives - bar Zero Degreee
Ayada Maldives - bar Ocean Breeze

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde