Banyan Tree Vabbinfaru - zájezd Maledivy

Banyan Tree Vabbinfaru *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
78 190 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • další stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Banyan Tree Vabbinfaru je malým klidným romantickým resortem s nádhernými širokými plážemi kolem celého ostrova a s korálovým útesem plným podmořského života. Banyan Tree Vabinfaru je místem, kde oceán hraje všemi odstíny modři, bílý písek je jemný jako sůl a kde se budete cítit opravdu jako v ráji. Resort Banyan Tree Vabbinfaru je postaven na kruhovém ostrově o průměru 220 metrů na atolu Severní Malé. Transfer rychlolodí 20 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Banyan Tree Vabbinfaru
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - říjen   78 190 Kč
listopad - prosinec*, duben   98 640 Kč
leden - březen 106 470 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Banyan Tree Vabbinfaru

Resort Banyan Tree Vabbinfaru sestává z celkem 48 kruhových plážových vil postavených u bělostné pláže a vil s výhledem na oceán postavených za plážovými vilami. Je zde jedna restaurace, jeden bar a dobrá nabídka služeb pro trávení volného času. Každý den tu probíhá krmení rejnoků a želv.

Vily s výhledem na oceán s bazénem (Ocean view pool villa)

Vily s výhledem na oceán jsou postaveny u pláže za plážovými vilami. Z vil je výhled na oceán. Před vilou je terasa a lehátky a zastřešený altán s lehátky pro denní relaxaci nebo romantickou večeři.

Plážové vily s bazénem (Beach front pool villa)

Plážové vily jsou postaveny přímo na bělostné pláži. Před vilami na okraji oceánu jsou zastřešené altány s lehátky, které jsou z vil přístupné po dřevěných molech.

Plážové vily i vily s výhledem na oceán jsou jednopokojové se soukromou zahrádkou, v níž je umístěn bazén, vířivka, lenoška a lehátka. V polootevřené koupelně je venkovní a vnitřní sprcha.

Vybavení vil: postel typu king-size, stůl a křesla, klimatizace, stropní větrák, televize s plochou obrazovkou, CD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, telefon, trezor, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, WiFi internet. V koupelně je vysoušeč vlasů a župany.

Vabinfaru vily

Prostorné Vabinfaru vily s velkou zahradou, v níž je umístěn whirlpool bazén, altán s posezením a křesla se stolkem a slunečníkem, poskytují svým hostům maximální soukromí.

Restaurace

Všechny Vaše chutě uspokojí svými lahodnými pokrmy restaurace Ilaafathi. Na lehký snack během dne a osvěžující nápoje můžete zajít do baru Naiboli. Romantickou večeři při svíčkách a svitu měsíce si můžete vychutnat ve Vaší vile, na pláži nebo na písečném výběžku obklopeném oceánem.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, PADI kurzy, rybaření, vodní lyže, wakeboarding, kajak, windsurfing, plachtění, jízda na banánu, volejbal, stolní tenis, knihovna, stolní hry, fitness, plavba na jachtě, mořská laboratoř

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové vile s výhledem na oceán s bazénem s plnou penzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Banyan Tree Vabbinfaru - plážová vila
Banyan Tree Vabbinfaru - plážová vila
Banyan Tree Vabbinfaru - plážová vila
Banyan Tree Vabbinfaru - plážová vila
Banyan Tree Vabbinfaru
Banyan Tree Vabbinfaru

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde