Paradise island resort - zájezd Maledivy

Paradise Island resort & Spa ****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
38 780 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s polopenzí
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh  
  • další stravování: plná penze, all inclusive
  • ostatní výdaje
Detailní itinerář 

Paradise Island resort je moderním resortem s bělostnými plážemi, klidnou lagunou a bohatým podmořským životem. Prvotřídní servis, několik restaurací, bazén a široká nabídka zábavy a sportu vytváří skvělé podmínky jak pro klidnou dovolenou, tak pro aktivní trávení volného času. Paradise Island resort se nachází na atolu Severní Malé na ostrpvě o rozměch 1000x230 metrů.

Výhodou Paradise Island resortu je doprava z letiště rychlolodí, která zkracuje čekací doby na navazující transfer při příletu a odletu na minimum.

ORIENTAČNÍ CENY ZÁJEZDŮ DO RESORTU PARADISE ISLAND
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí 
Pobyt v období: Cena za osobu od:
květen - říjen 38 780 Kč
listopad - prosinec* 41 490 Kč
leden - březen 50 760 Kč
duben 45 690 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

POPIS RESORTU
Paradise island resort

Paradise Island resort nabízí ubytování ve 2 typech a 4 kategoriích ubytovacích zařízení. Podél pláží jsou rozmístěny příjemné plážové bungalovy, nad klidnou lagunou najdete luxus ve vodních bungalovech a 6 luxusních rozlehlých vodních vil je připraveno pro nejnáročnější hosty. Tento resort je držitelem cerifikátu Certificate od Excellence 2013 udíleného cestovatelským portálem Tripadvisor a pro rok 2013 získal cenu World Trave Awards Nejlepší rodinný hotel Malediv. Výhodou Paradise Island resortu je doprava z letiště rychlolodí, která zkracuje čekací doby na navazující transfer při příletu a odletu na minimum.

Plážové bungalovy

Plážové bungalovy jsou rozmístěny pod palmami přímo na pláži. Bungalovy jsou vybaveny klimatizací a stropním větrákem, televizí se satelitním příjmem, trezorem, minibarem, venkovní sprchou a vnitřní koupelnou s bidetem a vysoušečem vlasů. Každý bungalov má vlastní terasu s plážovými lehátky. Bungalovy se spojovacími dveřmi jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Vodní bungalovy

Vodní bungalovy jsou postaveny na pilířích jen několik desítek centimetrů nad vodní hladinou klidné laguny. Bungalovy jsou moderně zařízené a vybavené klimatizací, stropním větrákem, satelitní plazmovou televizí, minibarem, kávo/čajovarem, koupelnou s bidetem a vysoušečem vlasů. Každý bungalov má  terasu s relaxační zónou.

Haven vily

Haven vily mají stejné vybavení jako vodní bungalovy. U každé vily je navíc na venkovní terase odpočinková zóna s vířivkou jacuzzi.

Haven suity

Vily Haven suity obsahují ložnici, obývací pokoj s jídelnou, koupelnu s vanou a koupelnu se sprchou, jacuzzi, terasu s lehátky a bazénem. V každé vile mohou být ubytovány až 4 osoby.

Ocean suity

Moderní vily o rozloze 386 m2 s vlastními bazény na terase jsou postaveny nad vodou a každá může ubytovat 6 osob. Vila má 2 ložnice, 2 koupelny a venkovní sprchy, 2 jacuzzi, obývací pokoj a kuchyňku, jídelní stůl a židle.

Restaurace

Hotelová restaurace servíruje pokrmy mezinárodní kuchyně formou bufetu, čerstvé ovoce a výborné dezerty. V několika dalších restauracích na ostrově můžete ochutnat například italské a japonské speciality. V pěti barech vám barmani namíchají jak lahodné džusy z čerstvého ovoce, tak i alkoholické koktejly.

Zábava a volný čas

šnorchlování, potápění, volejbal, squash, tělocvična, windsurfing, parasailing, jet-ski, tenis, stolní tenis, badminton, kulečník, jízda na banánu, kanoistika, plavba na katamaránu, rybolov a noční rybolov, výlety do Malé a na blízké ostrovy, masáže a salón krásy, obchod se suvenýry, internetová kavárna, WiFi zdarma

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkovém plážovém bungalovu s polopenzí na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. 
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem během roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Paradise Island Resort & Spa - plážový bungalov
Paradise Island Resort & Spa - plážový bungalov
Paradise Island Resort & Spa - plážový bungalov
Paradise Island Resort & Spa - bazén
Paradise Island Resort & Spa - restaurace
Paradise Island Resort & Spa -  pláž
Paradise island resort - letecký pohled

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde