Zájezd Srí Lanka - Cinnamon Bey Beruwela

Pobytový zájezd Cinnamon Bey Beruwala *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
33 940 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování s all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště do hotelu a zpět
  • non-stop kontakt na česky mluvícího delegáta pro případ nesnází = 24/7
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • víza
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje
  • povinné příplatky za štědrovečení a silvestrovskou večeři  
Detailní itinerář 

Hotel Cinnamon Bey Beruwela se nachází v zálivu ve známém turistickém letovisku Beruwela, 100km od mezinárodního letiště Bandaraike. Kolem celého pobřeží Beruwely se vine dlouhá písčitá pláž vhodná k romantickým procházkám nebo ranním rozcvičkám. 
Beruwela je menší městečko, které bylo osídleno muslimy, nachází se zde mešita, která byla úplně první mešitou na ostrově. Ve městě najdete mnoho obchůdků se suvenýry, supermarkety a také restaurace s místními i evropskými pokrmy.

CENY ZÁJEZDŮ DO HOTELU CINNAMON BEY BERUWALA
10 dní/7 nocí, all inclusive
Pobyt v období: Cena zájezdu od:
hlavní sezóna leden - duben 2018 38 440 Kč
mimo hlavní sezónu 33 940 Kč
Popis hotelu Cinnamon Bey Beruwela

Pokoje:

Celkem 200 pokojů: 170 pokojů Superior, 28 pokojů Deluxe, 2 pokoje Suite

Pokoje superior:
Tyto pokoje se nacházejí v levém křídle hotelu s úchvatným výhledem na Indický oceán. Pokoje jsou zdobeny dřevěnými mozajkovými vzory ve starém tureckém stylu. Každý pokoj má balkón s výhledem na zahradu a oceán.

Pokoje deluxe:
Pokoje deluxe se nachází v křídle spolu s luxusním bazénem. Hosté těchto pokojů zde mají soukromí a klid na relaxaci. Pokoje jsou prostorné a mají velkou koupelnu. Jsou navíc vybavené pohovkou.

Suite:
Tyto luxusní apartmány se nacházejí v nejvyšším patře hotelu, patří k nim terasa se soukromým bazénem. Apartmán se skládá z obývacího pokoje a ložnice, oba pokoje s přímým vstupem na terasu.

Vybavení pokojů: klimatizace s možností individualního nastavení teploty, telefon, televizor s plochou obrazovkou a kabelovkou, minibar, varná konvice, balená voda, čaj a káva, vysoušeč vlasů

Restaurace
V hotelu Cinnamon Bey naleznete mnoho stylových restaurací a barů.
Hlavní restaurace nabízí snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Restaurace Tranquillity nabízí zdravé pokrmy a jídla speciálně pro klienty Spa.V restauraci Mezz2 si jistě vyberete z velkého množství grilovaných jídel, připraví vám je v otevřené kuchyni na dřevěném uhlí. 800 Degrees je restaurace, která nabízí pizzu a sendviče. I.C.E. je místo, kde se schladíte domácí zmrzlinou, sorbety nebo mraženým jogurtem. Rock Salt restaurace připravuje pokrmy z celého světa jedinečným způsobem. Raw restaurace podává studené pokrmy z mořských plodů. Fire restaurace nabízí nejlepší steaky, hamburgery a mořské plody. V Grain Bar & Lounge najdete za skleněnou zdí velký výběr z vodek a rozsáhlou sbírku vín. Pool bar nabízí velký výběr místních i dovozových nápojů.

Zábava a volný čas
V hotelu Cinnamon Bey Beruwala se nachází samostatný pavilon, ve kterém je posilovna a víceúčelový sál vhodný pro jogu, aerobic a další aktivity. Odpočinek Vám nabídne Azmaara Spa, kde můžete využít nabídek masáží a dalších wellness procedur.

Poznámky k zájezdu 

Uvedené ceny jsou orientační, délka zájezdu může být libovolná. Pro přesnou kalkulaci zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Uvedené ceny jsou platné pro 1 osobu při obsazení dvoulůžkového pokoje 2 osobami s polopenzí na 10 dní/ 7 nocí a s letenkou letecké společnosti Emirates s odletem z Prahy.
Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených hotelem.

Fotogalerie 
Cinnamon Bey Beruwala
Cinnamon Bey Beruwala
Cinnamon Bey Beruwala
Cinnamon Bey Beruwala - pokoj superior
Cinnamon Bey Beruwala - pokoj superior
Cinnamon Bey Beruwala - pokoj deluxe
Cinnamon Bey Beruwala - pok
Cinnamon Bey Beruwala - hlavní restaurace

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde