Kihaad Maldives - zájezdy Maledivy

Kihaa Maldives *****

celoročně
Počet dní 
10 dní/7 nocí
Cena od 
59 380 Kč
Typ zájezdu 
pobytové
Cena obsahuje 
  • ubytování se stravováním all inclusive
  • mezinárodní letenku vč. tax
  • transfer z letiště Malé do resortu a zpět
  • služby českého delegáta
  • pojištění úpadku CK
Cena neobsahuje 
  • pojištění storna letenky a zájezdu
  • pojištění léčebných výloh
  • ostatní stravování a výdaje
Detailní itinerář 

Kihaad Maldives je exkluzivní 5* resort na atolu Baa nedaleko zátoky Hanifaru (přírodní rezervace UNESCO). Kihaad Maldives nabízí kombinaci klidné dovolené v luxusu, dlouhých bělostných pláží, prvotřídního potápění, šnorchlování a rodinného resortu s dětským klubem. Kihaad Maldives je oázou klidu a relaxace. Ostrov o rozměru 600x350 metrů je porostlý bujnou vegetací a velká část ostrova si zachovává původní přírodní ráz. Transfer do resortu z letiště Malé je 25 minut letadlem a následně lodí 5 minut.

Orientační ceny zájezdů do resortu Kihaa Maldives
sezóna 2019/2020, 10 dní/7 nocí

sezóna 2019/2020

Pobyt v období: Cena zájezdu od:
květen - říjen 59 380 Kč
listopad - prosinec*, duben 69 670 Kč
leden - březen 76 710 Kč

* mimo období Vánoc a Nového roku (příplatek cca 20 000 Kč/os.)

Ceny jsou závislé na aktuálních cenových akcích a cenách letenek.
Pro přesné nacenění zájezdu ve Vámi požadovaném termínu nás kontaktujte.

Popis resortu
Kihaa Maldives

Resort sestává ze 118 vil rozmístěných ve dvou řadách po obvodu resortu a na přilehlém mole. První řada vil má přímý výhled na oceán druhá má průchod vegetací na pláž. Součástí resortu jsou 3 restaurace a 2 bary a jeho velkou část (až 70%) tvoří původní vegetace.

Deluxe vila

Prostorná vila zařízená v tradičním maledivském stylu. Nachází se v pásu vegetace nedaleko pláže. Nabízí průhled mezi palmami na pláž a moře. Součástí vybavení je venkovní koupelna se samostatnou sprchou a vanou.

Plážová vila

Vila přímo u pláže zařízená v tradičním maledivském stylu, s velkým obytným prostorem, který je zároveň ložnicí. K vile patří polootevřená venkovní koupelna se samostatnou vanou a sprchou, terasa u pláže a nechybí plážová lehátka.

Prestižní plážová vila "lagoone prestige" s altánkem

Prostorná vila s velkou ložnicí a zároveň obývacím pokojem, zařízená v tradičním maledivském stylu. Součástí vybavení je venkovní polootevřená koupelna, terasa přímo u pláže a plážový altán se sedací soupravou a stolkem. Altánek lze využít k soukromím večeřím při svíčkách nebo masážím. Vila se nachází na západní straně ostrova, proto umožňuje obdivovat překrásné západy slunce.

Rodinný junior apartmán

Apartmán tvořený dvěma pokoji určený pro rodiny s dětmi. Apartmán poskytuje soukromí pro rodiče a zároveň dostatek pohodlí a prostoru pro trávení rodinné dovolené. Nechybí polootevřená koupelna s oddělenou sprchou a vanou a vlastní terasa. Apartmány se nacházejí v druhé řadě vil od pláže, proto poskytují průhled na pláž mezi palmami.

Rodinný apartmán executive

Prvotřídní apartmán s dvěma ložnicemi a vlastním bazénem u pláže určený pro rodiny s dětmi nebo malé skupiny. K apartmánu patří velká terasa s altánkem, kterou lze využít k soukromým večeřím, obývací pokoj a samozřejmě polootevřená venkovní koupelna s oddělenou sprchou a vanou. Nechybí vlastní slunečník s lehátky ihned u pláže. Dva apartmány jsou postaveny jako sousední v rámci jedné velké dvojvily - pro větší skupinu či rodinu lze pronajmout celou budovu.

Vodní vila

Prostorná vila nad hladinou laguny s velkým obývacím pokojem, který je zároveň ložnicí. Z terasy je přímý vstup do vody a k vile náleží soukromý bazén..

Vodní apartmán

Apartmán nad hladinou laguny s přímým vstupem do moře. Sestává z prostorné ložnice, velkého obývacího pokoje, koupelny s vířivkou a prostorné terasy s vlastním bazénem. Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny i skupiny, které hledají prostornou vilu a zároveň maximální soukromí. Rozlehlá terasa může sloužit nejen k relaxaci, ale např. i pro večeře v soukromí.

Restaurace

Jídla můžete vybírat ve 3 restauracích nabízejících pokrmy zejména evropské a asijské kuchyně. Samozřejmostí je prvotřídní využití čerstvých surovin, z nichž některé se pěstují přímo v resortu. Restaurace mají vnitřní a venkovní prostory. V resortu se dále nacházejí 2 bary nabízející bezpočet alkoholických i nealkoholických koktejlů, zmrzliny a malých dobrot z jídelního lístku.

Zábava a volný čas

potápění - potápěčské lokality na atolu Baa (UNESCO), šnorchlování - korálový útes dostupný přímo z pláže, centrum vodních sportů, bazén s ranními lekcemi cvičení ve vodě, tenisové kurty s umělým osvětlením, squash, plážový volejbal, biliard, posilovna, dětský klub a služba hlídání dětí, wellness - masáže, sauna, pára, manikůra atd. wifi ve veřejných prostorech, knihovna, služby lékaře v resortu, široká nabídka exkurzí - pozorování delfínů, šnorchlování a potápění, výlet do maledivské vesnice, večerní rybaření a další.

Poznámky k zájezdu 

Cena zájezdu je kalkulována na osobu v dvoulůžkové plážové vile Reserve s all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Pobyt je možné prodloužit nebo zkrátit o libovolný počet dní. Uvedené ceny se mohou změnit v závislosti na aktuální ceně letenky a cenových akcích nabízených resortem v průběhu roku.

Pro nejvýhodnější cenovou nabídku nás kontaktujte.

Fotogalerie 
Kihaad Maldives - plážová vila
Kihaad Maldives - plážová vila
Kihaad Maldives - plážová vila
Kihaad Maldives - bazén
Kihaad Maldives - restaurace
Kihaad Maldives - restaurace

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz

Nezávazná objednávka

Mohlo by vás také zajímat

proč navštívit Srí Lanku a Maledivy a užít si dovolenou právě zde