ReferenceV cestovní kanceláři Go2 jdeme jiným směrem.
Místo přípravy rozsáhlých reklamních kampaní soustřeďujeme veškerou naši pozornost na kvalitní přípravu zájezdů, přípravu itinerářů na míru a na individuální komunikaci se zákazníkem.

Pokud ještě stále váháte, zda jet na Srí Lanku a Maledivy s CK Go2, přečtěte si reference našich zákazníků. 
-----------------------------------------------------------

Dobrý den,
tak už jsme zpět v lesích a skalách kolem Adršpachu. Jak tvrdí známí, tak si údajně několik měsíců tady pobudeme. Proto vám chci tímto poděkovat za byť krátký tak, ale hezký výlet a hlavně chci poděkovat za perfektně zvládnuté finále. Budete-li v kontaktu s  V. Kusou tak i jí vyřiďte naše díky.

S díky a pozdravem Zd. Brabec, Krásy Srí Lanky, březen 2020

-------------------------------------------------------------

Moc děkujeme paní Kusé za vzornou, příkladnou a svědomitou přípravu a organizaci naší dovolené na ostrovním resortu Vilamendhoo na Maledivách.
Tento kouzelný a pohádkový resort jsme navštívili opakovaně, a to v roce 2019 a 2020, vždy v únoru. Vše probíhalo dle našich představ. Z našeho pobytu, který trval 14 dní, jsme byli nadšeni. V současné době zvažujeme, že příští rok  opět strávíme s Vaší cestovní kanceláří,  dovolenou na Maledivách, a to i díky paní Kusé.

Květa a Jiří Kánský
Liberec
-------------------------------------------------------------

Zúčastnila jsem se zájezdu na Sri Lanku jen ve dvou osobách v termínu, který jsem nemohla změnit a jet na zájezd s celou skupinou i s českým průvodcem. Cestovka nám připravila a na naši žádost i upravila dle našich připomínek velmi vyhovující program. Pracovnice cestovky GO2 paní Kusá mi odpovídala vždy ochotně a mile  na mnohé i všetečné  dotazy . Přidala i mnohá doporučení a rady, které se nám hodily při cestování .  Cestovka nám zaslala před odejzdem i velmi podrobnou knížku - průvodce Lonely. Na letišti nás čekalo auto s řidičem - průvodcem (velmi milým a přátelským), který s námi celou dobu zájezdu jezdil. Pobyt byl bezproblémový. Plánovaný program vyšel na 100%. Užily jsme si krás Sri Lanky, památek i velmi pohodlných a pěkně zařízených hotelů. Příště, až si budeme nějakou vzdálenou destinaci chtít užít, pojedeme opět s cestovní kanceláři GO2. 

Všem jejich perfektní služby doporučuji.

Nataša Vrbová, Srí Lanka s východní pláží, září 2019

--------------------------------------------------

Dobrý den, paní Brabencová,

chtěla jsem jen dát zpětnou vazbu na dovolenou s CK GO2. Všechno bylo v naprosto v pořádku, musíme jen moc a moc chválit, užili jsme si ji celá rodina a  nebylo nic, na co by si měl člověk stěžovat. Přejeme hodně spokojených klientů, děkujeme a hezký den :)

Pavla Moravcová, Maledivy, Sun Aqua Vilu Reef, plážová vila, srpen 2019
----------------------------------------------

Dobrý den, paní Hanušová,

ještě jedou Vám chci moc poděkovat za výběr ostrůvku a zajištění naší dovolené, moc se nám pobyt na Biyadhoo líbil (ostrov, zeleň, personál, jídlo, ubytování, útes - viděli jsme konečně žraloka vouskatého, all inclusive zahrnovalo zdarma spoustu aktivit navíc včetně šnorchlovacího výletu a rybaření) a doufám a vkládám do Vás velké naděje, že budete mít pro nás ještě nějaké podobné eso v rukávu na příští léto:-).

Vaši megaspokojení Kybalovi, Maledivy, červenec 2019
-------------------------------------------

Vážená paní Brabencová,

měla jsem to štěstí, že jsem si pro naši dovolenou vybrala Kihaa resort Maldives a ráda bych vám poskytla zpětnou vazbu.
První pocit při příchodu na ostrov bylo nadšení a úžas. Oceán byl opravdu tak nádherně modrý jako na fotkách. Skvostná příroda a usměvavý personál. Od této chvíle se mé pocity jen umocňovali. Život pod hladinou jsme navštěvovali několikrát denně a vždy bylo k vidění něco nového. Hejna krásně barevných ryb, která se přiblížila doslova k tělu, rejnoci, žraloci... Život ve vzduchu také stál za to. Například pozorovat kaloně jsem mohla poprvé v životě. Jsou to moc "ukecaní" tvorové. V krásné a prostorné vile jsme sice netrávili moc času, ale výborně se nám tam spalo. Postel s nebesy? Zaručená romantika A barvy při západu slunce si ani nedovedete představit. Veškerý personál byl vždy milý a starostlivý. Když jsem jednou v kleče fotila kraba, přiběhl ke mně vedoucí pokojských a ptal se, zda li jsem v pořádku a zda nepotřebuji pomoct. Velice milé a pozorné.
Kuchaři z restaurace Malafaiy byli snad ti nejlepší co jsem měla štěstí poznat. Vždy jsme si pochutnali a litovali, že máme jen jeden žaludek. Cukráři byli jako kouzelníci. Dobroty hrály tvary a barvami. Kuchaři, kteří připravovali jídlo před očima hostů byli vždy ochotní, milý a dbali na čistotu svého pracoviště, což velice oceňuji. Ráda bych vyzdvihla tři osoby, které se zaručeně postarali a naši skvostnou dovolenou.
První osoba je Sanjaya ze zmíněné restaurace. Naše požadavky byly splněny téměř okamžitě. Vždy měl pochopení a nikdy nešetřil úsměvem, vlídným slovem a  jeho doporučení vždy stálo za to. Například večer s nejslavnějším Maledivským zpěvákem. Bohužel jméno zpěváka si nepamatuji, ale jeho vystoupení pohladilo duši.
Druhá osoba je Ibbe z obchodu se suvenýry. Možná byla jeho hlavní funkce provoz obchodu, ale dle mého byl všeuměl. Neúnavně hrál volejbal s hosty každý podvečer, z písku tvaroval nádherné manty a žraloky a neposledně vymalovat dětský koutek. Škoda, že nemůžu doložit fotky jako důkaz Jednou po našem hovoru mne požádal, abych se vrátila následující den, že mi nakreslí obrázek. Když jsem přišla dle dohody, nedostala jsem obrázek, ale kokos na který namaloval západ slunce s věnováním. Bylo to opravdu nečekané. S Ibbem si stále píšeme, což jen dokazuje jeho milou a vřelou povahu.
Třetí nezapomenutelná osoba je Suresh. Pokojský, který se staral o naši vilu. Nejen, že byl velice pečlivý a v úklidu lepší jak já, ale po dobu našeho pobytu nám připravil tři nádherná překvapení. A znovu škoda, že nemůžu doložit fotky jako důkaz Jen pro představu, každé jeho překvapení připravoval minimálně hodinu. Věřím, že pokojským nezůstane dlouho a právoplatně se vyšvihne v žebříčku zaměstnání.
Dovolenou na Kihaa resort považuji za svou životní dovolenou. Místo bylo nádherné až přecházel zrak. Opravdu se jedná o ráj na zemi a to nejen místem, ale i personálem. Mohu jen doufat, že budu mít štěstí dvakrát za život a znovu se na Kihaa vrátíme.
DĚKUJI VÁM ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ DOVOLENOU SVÉHO ŽIVOTA.

Přeji jen spokojené klienty, kteří se k Vám budou rádi vracet.
Se srdečným pozdravem,

Karolína Jílečková, Maledivy červenec 2019
------------------------------------------------------------

"Dne 20. 7. 2019 jsem se spolu s manželem a dvěma dětmi vrátila ze sedmnáctidenního zájezdu po Srí Lance organizovaného společností CK Go2 (prostřednictvím paní Michaely Hanušové). Vše bylo naprosto dokonale připravené a zorganizované, ať už se jedná o program, ubytování, stravu, bezpečnost, a především řidiče a průvodce v jedné osobě. Za celou dobu jsme se nesetkali se skutečností, že by byla v zemi bezpečnostní situace nestabilní, zvýšené bezpečnostní opatření nijak nenarušují pohodlí turistů, a všichni obyvatelé se k nám chovali neuvěřitelně vstřícně a přátelsky. Rozhodně zájezd na Srí Lanku s CK Go2 doporučujeme a rádi bychom v budoucnu opět využili jejích služeb."

Děkuji a zdravím,

Jitka Kubová, Kouzlo Srí Lanky a východní pláž
---------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

sice je to již delší dobu, ale velice rád bych se s Vámi podělil o dojmy z dovolené na Maledivách, ROYAL ISLAND RESORT 5* v době od 13.3. do 22.3.2019
Cesta tam i zpět byl absolutně bez problémů, včetně místního leteckého a lodního transferu. Vše proběhlo naprosto hladce a ve velmi krátkých časových intervalech.

Vlastní pobyt byl naprosto famózní. Přivítání na ostrově a seznámení se službami a vlastní ubytování bylo překrásné. Musím říci, že jsme měli i velké štěstí na umístění vily, které bylo v místě téměř celodenního slunce a naprostého soukromí. Vila byla vždy naprosto výborně uklizena a veškeré případné požadavky nebylo problémem domluvit.
Služby v resortu jsou perfektní. Restaurace a celé stravování nemělo žádný nedostatek. Využili jsme též šnorchlování a také jsme neodolali jít několikrát na masáž, úžasné. Co mohu doporučit je využití služeb all inclusive, pro toho kdo si chce užít neomezující služby. Celou dovolenou jsme si užili opravdu jako v ráji.

Chtěli jsme Vám i touto cestou velice poděkovat za Váš typ a rady při výběru.
Věříme, že Vašich služeb využijeme i v budoucnu a budeme se těšit na další zážitky. 

S pozdravem
Niklovi
-------------------------------------------------------------

Milá paní Brabenová,

ještě jednou chceme poděkovat za skvěle naplánovanou a zorganizovanou dovolenou. Celou dobu plánování jste vždy mile a ochotně vyšla vstříc našim požadavkům a podařilo se Vám více než naplnit naše očekávání. Samotný pobyt na Furaveri byla pohádka s dechberoucím prostředím, skvělým jídlem, servisem a navíc s liduprázdnou pláží. CK GO2 doporučujeme všem přátelům a známým, těšíme se s Vaší cestovkou na další dovolenou a přejeme spokojené klienty.

Saunierovi
----------------------------------------------------------

Vážená paní Lebedová,

ve středu  jsme se s manželkou a párem přátel vrátili z kombinovaného zájezdu na  Srí Lanku s prodlouženým pobytem na  Maledivách /od 20.3.-3.4.2019/. Rádi bychom Vám poděkovali za krásnou dovolenou a podrobné předchozí informace. Na Srí Lance  jsme měli skvělou průvodkyni Věrku a bezvadného řidiče Čamindu. Jednotlivá ubytování i poznávací program neměl chybu, vše bylo perfektně zorganizované a díky Věrce bylo vždy na vše dost času, včetně dodržování "pitného" režimu :-).

Na Maledivách jsme si vybrali resort Embudu Village s doplacením AI. Byla to jednoznačně dobrá volba, je to malý ostrůvek s dobrým ubytováním a ochotným personálem, výborným jídlem a pitím, které jsme díly AL nemuseli omezovat. Ale hlavně jsou zde krásné malé pláže s bílým pískem a průzračná voda, ideální na šnorchlování. I když je většina korálů mrtvá, je ve vodě dost rybek k pozorování.

Z Prahy a z Brna zdraví Jan, Olga Otto a Zuzana
-------------------------------------------------------------
Dobrý večer,
Včera sme sa s manželom vrátili z kombinovaného zájazdu Sri Lanka +Maledivy /od 21.2.-5.3.2019/ a s radosťou konštatujem, že bola to jedná s najlepších ak nie najlepšia dovolenka akú sme absolvovali. Určite by to tak nebolo, keby nie bola s námi excelentná sprievodkyňa Barborka Sultanovová, vďaka ktorej sme sa na Sri Lanke cítili ako doma, boli sme tam neskutočne dobrá partia a verte alebo nie, ťažko sa nám lúčilo. Taktiež Maledivy boli nie len čerešničkou, ale aj kopcom šľahačky na koniec dovolenky, na ktorú budeme dlho spomínať.
Ďakujeme. 
Dimovi, Kouzlo Srí Lanky a Malediv, březen 2019
-------------------------------------------------------------
Dobrý den,
ještě jednou se vracíme k našemu zájezdu a zasíláme recenzi na vaše stránky CK:
Naše poznatky a zkušenosti bychom vyjádřily těmito body:
1/ už před samotnou cestou jsme získaly důvěru v cestovní kancelář Go 2 tím,že paní Hanušová odpovídala na naše časté dotazy stručně a věcně , včas nás informovala a zasílala veškeré materiály potřebné k cestě.
2/Program na Srí Lance byl zvolen tak,aby se střídal odpočinek s aktivní činností a ukončením na Sigirii gradoval.Následný odpočinek na Maledivách umožnil vstřebat zážitky ze Srí Lanky a kombinace obou,tak rozdílných světů,se nám zdála jako velmi dobře promyšlená.
3/Velmi pozitivně hodnotíme práci,kterou odvedla naše průvodkyně Bára,milá, vtipná,inteligentní osoba,která si uměla poradit ve všech situacích.S panem řidičem vytvořili dokonalou, spolehlivou dvojici.
4/Shrnuto - dobře odvedená práce, na jejímž konci jsou spokojení zrekreovaní lidé, kteří přemýšlejí, kam poletí příště.....a s kým..s Go 2 ...určitě dobrá volba.

Děkujeme
A.Slabá a B.Šrámková
Kouzlo Srí Lanky a Malediv, únor 2019
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, paní Hanušová,
chtěla bych Vám jménem svým i jménem mého přítele moc poděkovat za úžasnou dovolenou na Srí-lance. Mé obavy z přestupů na letišti v Doha byly zbytečné, tak jak jste říkala, vše proběhlo bez problémů. Pokud budeme cestovat opět do exotických zemí, určitě si vybereme Vaši CK a také Vaši CK budu doporučovat svým známým. Také děkujeme naší delegátce Věrce, byla výborná.
Ještě jednou velké díky. Mgr. Hana Plisková
Krásy Srí Lanky s českým průvodcem, únor 2019

--------------------------------------------------------------
Dobrý den paní Hanušová,
rádi bychom chtěli touto cestou poděkovat za zajištění úžasného zájezdu na Srí Lanku. Všechny vámi poskytnuté informace a doporučení byly bezchybné a dokonale podrobné.
Program byl velmi dobře připravený a nesmírně zajímavý. Skvěle vymyšlené bylo rozdělení zájezdu na dvě části, a to poznávací, kdy jsme byli celé dny v úžasu nad všemi památkami a přírodními krásami (ty stromy a kytky a keře, aach!) a závěrečné čtyři oddychové dny u oceánu – no prostě skvělé. Vše na sebe navazovalo a fungovalo a nemělo chybičku. Všechna místa, která jsme navštívili, byla pro nás obrovským zážitkem, a to i díky všem destinacím, kde jsme byli ubytováni, a taky díky každodenním kulinářským zážitkům, hraničícím s orgiemi. Obrovský dík patří sympatické průvodkyni Věrce Kusé, která měla vše dokonale připravené, a povídání o historii i současnosti Srí Lanky prokládala informacemi ze života obyčejných lidí na Srí Lance. Byla velmi trpělivá, usměvavá a pohodová, na každý náš dotaz velmi ochotně odpověděla. Byl to vskutku nezapomenutelný zájezd, a doufáme, že nikoli poslední s GO2. Veliké istuti vám všem.

Jiří Janeba a Kamila Záleská, doteď ještě duchem na Srí Lance.
Srí Lanka, listopad 2018

--------------------------------------------------------------
Začátkem září jsem spolu se svou kolegyní Janou vyrazila na naši vysněnou dovolenou na Srí Lanku. Výběr této destinace měl pro nás exotický nádech a odlétaly jsme plné očekávání z velkého neznáma. Z nabídky cestovních kanceláří jsme si intuitivně vybrali právě cestovní kancelář GO2 a naše volba byla zcela správná.
Před cestou se nám s maximální vstřícností věnovala paní Michaela Hanušová a vypracovala pro nás individuální plán cesty, který jsme si vzájemně odsouhlasily. Na její radu jsme si vybraly z nabídky:
Týden cestovat po tropickém ostrovním ráji a týden relaxovat u tropické pláže. A dobře jsme udělaly.
Byly jsme okouzleny bohatstvím zdejší přírody, čajovými plantážemi na náhorních plošinách, kde jsme popíjely bílý čaj té nejvyšší kvality, poznávaly jsme osobitou kulturu s buddhistickou tradicí, ochutnaly unikátní srílanskou kuchyni, užívaly jsme si teplých vln Indického oceánu a oblíbily jsme si zdejší arrack koktejl.
Nezapomenutelným zážitkem byla jízda místním vlakem, jízda jeepem na sloní safari, výstup na jednu z největších pozoruhodností Srí Lanky – skalní pevnost Sigiriya, dárečky jsme si zakoupily v zahradě koření, v královské botanické zahradě jsme byly ohromeny krásou seychelských palem, kolegyně Jana si udělala radost i šperkem se vzácným kamenem.
Zážitků je opravdu mnoho a ty byly ještě umocněny profesionální organizací celého zájezdu.
Odlétaly jsme s mírnou nejistotou, jak to my dvě sami zvládneme. Obdržely jsme „šanon“ voucherů, poučení před cestou, rady a pokyny….a odletěly. Na letišti v Kolombu náš čekal řidič, který se perfektně postaral o vše potřebné. I přes naši velmi chabou angličtinu, jsme se domluvily na všem, co nás zajímalo a co jsme chtěly. Velké díky za jeho osobitý, vstřícný a trpělivý přístup. Cítily jsme se zcela bezpečně. Obrovskou jistotou byla i možnost kontaktovat paní Barboru, která na Srí Lance přímo žije. 
Organizace, transfery, ubytování, pobyty, jídlo…..vše bylo excelentní, po celou dobu našeho cestování nebylo NIC, co by nás naštvalo. Po návratu jsme všem hlásily, že jsme se vrátily z RÁJE a rozhodly jsme se, že za dva roky poletíme poznávat Vietnam a zase jedině s cestovkou GO2. 

Paní Hanušová, ještě jednou jedno velké díky celému vašemu úžasnému týmu spolupracovníků.
Díky Vám všem jsme si mohly naplno užívat naši nejhezčí dovolenou v životě a rády Vás doporučíme všem našim známým.

Za dva roky na shledanou – cíl je Vietnam.

Jitka a Jana, Srí Lanka, září 2018
-------------------------------------------------------------

Dobrý den slečno Hanušová,

velice vám děkuji za další úžasnou dovolenou na Maledivách. Opět všechno totálně rajské. A jídlo vynikající.
Hned po příjezdu mi bylo přiděleno invalidní křeslo. Tak jsem všude, kam jsem se nedobelhala, byla dotlačena svým mužem -:) 
Personál moc milý, pláže dokonalé (asi na světě už nikde krásnější nejsou, že?) a moře přesně tak teplé, jak potřebuji, abych se v něm mohla rochnit i hodinu. -:)
Ubytování hezké a odpovídající. A jako dáreček jsme dostali zrovna chatku, před kterou rostl strom, kde viseli přes den moji milovaní kaloňové! -:)

Manžel si půjčoval kajak, šnorchloval a byl také ve svém živlu.
Byli jsme tam šťastní.

Děkuji, děkuji!!! -:) 

Hanka Zárubová Pachtová, Royal island resort, Maledivy, říjen 2018
-----------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Lebedová,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za zařízení úžasné dovolené. Byli jsme moc spokojeni, vše bylo perfektní. Měli jsme veškerý servis, skvělý řidič, skvělé hotely (dokonce v Nice Place Bungalows jsme nakonec měli prezidentské apartmá), jídlo takévýborné a cesta i zážitky úžasné. Stejne tak na Maledivách bylo vše naprosto perfektní. I cestování (letecké i autem) se obešlo bez jakýchkoli problémů. Mockrát děkujeme, ze jsme si mohli naši svatební cestu takto užít i díky Vašim službám. Už se těšíme na další cestu s Vaší kanceláří. 

Štěpánka Vajdová, Srí Lanka a Maledivy, červenec 2018

--------------------------------------------------------------
Zdravím paní Hanušová,
tak zase v práci ... a po nádherné dovolené!!!!
Týden na Kuramathi byl  ... byl prostě úžasný. Krásné prostředí, romantická chatka v palmovém háji, teplé moře, slunce a měli jsme jen dva 15 minuté deštíky. Prohlídka Dubaje taky proběhla v pohodě, tam jsem samozřejmě při přistání šel s davem a teprve za skenerem jsem byl obrácen zpět místním úředníkem když jsem se scháněl po východu. Ale maníka z cestovky jsme našli a řidič-průvodce byl sympoš. Netušil jsem, že se dá po Dubaji jezdit 3 hodiny (domluvil jsme se, že to o hoďku zkrátíme, jsme byli ve 3 ráno docela unavený) a pokaždý někudy jinudy. 
Týna byla nadšena, lepší dovča prý snad ani být nemůže. Já bych sice o jedné viděl ... ale to bych musel Týnu vytáhnout s báglem pod stan a vařit si v ešáku na liháči dobroty z konzerv :-) ... ale to neklapne, já ji znám :-)
Co se týká jídla ... přibral jsem jen 1/2 kila. Ale držel jsem se zkrátka, člověk by tam s tím talřem chodil od jednoho poklopu k druhýmu jak mlsný kocour a pořád uždiboval.
Bary jsem vypít nestihnul a to jsem se fakt snažil. Zejména pikolíci v Dhoni baru se snažili, aby nám sklenky nevysychaly.
Takže ... naše poděkování za zprostředkování dovolené na Maledivách!
Děkujeme.
S pozdravem
J. Beránek, Kuramathi island, Maledivy, červenec 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den slečno Lebedová,
slíbila jsem Vám, že se  po naší dovolené ozvu. Návrat do reality všedních dnů byl ale velmi rychlý a okamžitě nás strhl do svého hektického tempa. 
Chtěla bych Vám velmi poděkovat za zprostředkování naprosto úžasné dovolené. Zcela upřimně musím říct, že vše bylo perfektně zorganizované. Užili jsme si všechny krásy Srí Lanky, tak jak jsme společně naplánovaly. K našemu velmi milému překvapení jste  nám připravili veškerý servis, přesně dle našich přání a vlastně více než jsme doufali. Velmi jsme ocenili, že jsme si vše mohli užít sami bez davů turistů, což se nám opravdu ve většině případů dařilo. Výběr hotelů byl skvělý, nádherné místa, velmi dobrá kuchyně, hotely Olympus plaza a Haeven 7 maji naprosto exclusivní kuchyni. Náš průvodce Jerome Jansz byl velmi příjemný a ochotný, ke všem navštíveným místům nám podal spoustu informací, poradil nám na co si dát pozor, co stojí za vidění, ochotně nás vzal i na místa, které jsme do plánu přidali. Srí Lanka je opravdu krásná a zajímavá země.

Vaše služby již všude doporučujeme :-)
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů.

Přeji hezký den,
Lenka Vaňková, Kouzlo Srí Lanky, duben 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
v únoru jsme s Vaší CK absolvovali zájezd na Srí Lanku. Od návratu domů už uplynuly více téměř 3 měsíce a celou tu dobu si říkáme, že musíme napsat... Ale dny míjejí rychlostí blesku, takže píšeme až nyní...
Chtěli bychom poděkovat za nádhernou dovolenou. Vše bylo perfektně zorganizované, bez žádných komplikací a starostí.
Obzvlášť velké díky patří naší (Vaší) skvělé delegátce Barborce Sultanovové. Je to opravdu človíček na svém místě. Nebyl okamžik, kdy by se ztratil úsměv z její tváře, i když dny byly náročné a únava dolehla více či méně na každého z nás. Kéž by vždy a všichni lidé dělali svoji práci s takovou láskou a nadšením jako ona. 

Ještě jednou děkujeme a Barborce posíláme srdečné pozdravy z Čech :-)

Pečení a Jindrovi z Ploskovic
----------------------------------------------------------------
Dobrý den,

omlouvám se za pozdní zpětnou vazbu. Trošku toho po příjezdu bylo moc.
Na dovolené jsme se měli výborně. Už jsme pár dovolených tohoto typu jeli (Indonésie, Thajsko, Filipíny, Vietnam, ..) a tento se velmi povedl. Bylo to uspořádané tak, jak mně velmi vyhovuje (trocha relaxu po letu a pak "akčnější", byť dost času braly přejezdy - ale to tak prostě musí být). Průvodkyně Věrka byla skvělá a opět se mi potvrdilo, že i když nemáme nějaké jazykové bariéry (myslím ENG), tak rodilý mluvčí, žijící v dané destinaci - to je obrovskou přidanou hodnotou takového zájezdu. Kromě znalostí a výtečných schopností byla Věrka ještě vtipná a adekvátně / perfektně reagovat na "vtipnost" skupiny, byť její činnost musí již být i rutinního charakteru. Takže prostě jednička.
Ohledně ubytování / cestování / prohlídek - přiznám se, že jsem (možná po zkušenostech z jiných dovolených) snad ani nečekal tolik komfortu. Mluvím zejména o prvním ubytování "na zotavenou" .. tedy toto super. Poslední hotel před odletem na Maledivy nakonec vlastně také splnil očekávání (bazén fungoval, snídaně dobrá... zbytek plně dostačující pro přípravu na tranfer; spalo se dobře). Prohlídky / aktivity (vč. safari apod.) přesně dle očekávání (či přání), tedy super. Pochopení pro nutné zastávky pro chlazené pivo také kladně hodnotím. A čajové plantáže / ceta vlakem - když kouknu teď na fotky, hned bych se vrátil.
Maledivy - výborné. Popravdě řečeno mi přesně sedl i rozvrh dní, kdy 2,5 dne bylo přesně "akorát". Déle bych to již snad ani nemusel (bylo velmi teplo i večer, jídlo se nabízelo pořád - byl bych jako kulička; takto jsem zvládl oblíbené aktivity vč. potápění a byla spokojenost). Zájezd jsme zakončili samostatným pobytem v Dubaji (1,5 dne), což nám vyšlo také skvěle. Viděli jsme co jsme chtěli/naplánovali, vše sedlo tak, aby to završilo výbornou dovolenou. Děkujeme !!!

Mějte se krásně a díky,
Leoš Říha, Kouzlo Srí Lanky a Malediv, březen 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
chtěl bych Vám tímto poděkovat za skvělou dovolenou na Srí Lance.
Celá dovolená byla z vaší strany skvěle organizovaná, obzvlášť bych vyzdvihl služby „našeho“ průvodce „SAMA“, který nám ve všem vyšel vstříc, přidal doporučení co navštívit a co ne a ke všemu navíc poskytl zajímavý komentář, včetně povídání o běžném životě Srílančanů.
I přes naše počáteční obavy ohledně kvality ubytování, musím konstatovat, že naše rodina i naši přátelé, hodnotíme tuto dovolenou zatím jako nejlepší, a standard ubytování a stravování byl naprosto vyhovující.

Ještě jednou děkujeme
Jankovi, Srí Lanka březen/duben 2018

--------------------------------------------------------------

Milá Věrko a Míšo,

děkujeme za skvěle zorganizovaný zájezd na Srí Lanku. Moc jsme si to užili. Ocenili jsme pohodlné cestování mikrobusem, zkušeného řidiče a  velké znalosti průvodkyně, která vždy dokázala poradit, kde co koupit, kde se skvěle najíst a vše dokázala s místními vyřešit. Viděli jsme toho  během krátké doby spoustu a odpočinek na pláži na závěr určitě přišel vhod. Děkujeme a rádi GO2 doporučíme ostatním.

Eva a Tereza, Krásy Srí Lanky, březen 2018

---------------------------------------------------------------

Dobrý den,

chceme vám poděkovat za krásnou dovolenou Srí Lanka, Maledivy Dubaj, kde bylo vše perfektně zorganizováno, a to jak obsahově tak časově. Nemělo to jedinou chybičku, či vadu na kráse. Průvodkyně Věra rovněž na jedničku.

S pozdravem
Eliška a Josef Chrástkovi, únor/březen 2018

--------------------------------------------------------------

Milá paní Hanušová,

ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za ochotu a vstřícnost při vyřizování všech záležitostí  i našich dalších dotazů a přání, spojených se zájezdem na Srí Lanku, Maledivy a Dubaj. Tuto dovolenou pokládáme za jednu z nejlepších, které jsme dosud absolvovali. Také oceňujeme výbornou organizaci a profesionální přístup všech delegátů, díky němuž jsme si naši dovolenou mohli v klidu a pohodě užít. Zájezdy s Vaší CK budeme určitě doporučovat přátelům a známým a už nyní uvažujeme o další cestě s Vámi.

Zdraví Vás z Brna Dana a Zdeněk Mackovi, Srí Lanka a Maledivy s průvodkyní únor/březen 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
předem bych chtěl poděkovat za úžasnou dovolenou spojenou s poznáním a odpočinkem, bylo to opravdu nádherné a super. 
Dále bych chtěl moc pochválit naši průvodkyni, která byla opravdu perfektní ve všech směrech ať se to týče organizace, zajišťování všeho možného i nemožného až po zvládání nepříjemného (Barča bude vědět ). Doufám, že s Vámi jsme nejeli naposledy a brzo se zase ozveme, abychom někam vyrazili. 
Opravdu moc děkujeme za vaše služby. :-)

Petr a Barča Synovcovi, Srí Lanka a Maledivy s průvodkyní leden/únor 2018

--------------------------------------------------------------
Dobrý den, ještě jsem tak plná dojmů, že jsem Vám úplně zapomněla napsat -:)
Nejprve bych chtěla říct, že s tím počasím jste měla pravdu. Nakonec jsme měly oba dva dny na pláži úplně ukázkové. 

Dovolená byla naprosto skvělá, úžasná, nejlepší, výborná! Srí Lanka je naprosto krásná země, díky řridičovi jsme toho viděly strašně moc a i nám vyprávěl spoustu věcí o jeho zemi, kterýy prostě může znát jen ten, kdo tam žije. Komáři nás i přes repelent napadli, ale vůbec nic z toho nemáme, prostě normální štípanec -:) Všichni obyvatelé jsou strašně milí, v hotelech (které jste vybrali naprosto krásně) byli vsšchni milí. No zkrátka samá pozitiva -:) Vaši cestovku určitě doporučím a ještě v tomto týdnu Vám napíšu recenzi na facebook. Všechno bylo naprosto bez problémů, takže tímto bych Vám chtěla ještě jednou za všechny strašně moc poděkovat, protože jste nám připravila neskutečný zážitek na celý život. Děkujeme, že jste se o všechno tak bravurně postarala a my vlastně přišly k hotovému zájezdu a nemusely jsme řešit nic -:) 
Teď si ani nedovedeme představit dovolenou strávenou jenom na pláži bez poznávání a bez výletů :D Takže začínáme zase šetřit a určitě Vaši cestovku ještě využijeme! :)

Ještě jednou, MOC MOC DEKUJEME! -:)
--
S přáním krásného dne,
Kateřina Tesařová, Srí Lanka, leden/únor 2018

---------------------------------------------------------------
Dobrý den,
Dovolená byla naprosto úžasná, k velké zásluze řidiče Prasada, byl naprosto skvělý, staral se o nás jako o vlastní. :-) Jestli mu můžete za nás ještě jednou poděkovat a pochválit ho, byla bych moc ráda. Moc jsme si to užili a určitě vás budu všude doporučovat.

Fojtíkovi, Srí Lanka, leden/únor 2018

--------------------------------------------------------------
Dobrý den paní Lebedová,
byli jsme maximálně spokojení, a to jak s celkovou organizací cesty, s výběrem navštívených lokalit, tak i s ubytováním. Řidič/průvodce byl velmi slušný a korektní pán, který se o nás dobře postaral.
Na Maledivách též všechno klaplo, Váš delegát čekal přesně na čas a vše nám podrobně vysvětlil.
Děkujeme.

Čermákovi, Srí Lanka a Maledivy, únor 2018

--------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Lebedová,
Dovolenou jsme si moc užili. Vše bylo naprosto perfektní a dokonalé.
Od samého začátku do konce. Let byl parádní, jsme fanoušci letectví, takže Airbus A380 byl naprosto famózní zážitek. S přestupem taktéž žádný problém nebyl. Na letišti už na nás čekal řidič a dovezl nás do hotelu, kde jsme asi do 20 min byli na pokoji s krásným výhledem do zahrady a oceán. Se službami v hotelu taktéž spokojenost. Delegátka Helča byla také moc fajn, měli jsme s ní 2 výlety a byli rovněž výborné. Jsme plni zážitků a dojmů. Helča byla stále na příjmu, takže kdykoliv bylo třeba, poradila, doporučila…
Zcestovala jsem již hodně destinací s různými CK, ale s takovým přístupem, jako jsme měli s Vámi, jsem se ještě nesetkala. Budu moc ráda, pokud budu moci naši referenci zaslat i na nějaká jiná místa a podělit se o to s ostatními.
Opravdu nemáme nic, co by nepovedlo nebo bylo jinak, než jsme očekávali.
Děkujeme Vám moc za všechno a myslím, že se s Vaší agenturou ještě určitě někam podíváme. Bylo to skutečně úžasné a zážitky budeme mít celý život.

Příjemný den a ať se Vám daří!

Katka & Michal, Srí Lanka, únor 2018
---------------------------------------------------------------
Dobrý den paní Lebedová,

měli jsme se báječně.
Velmi Vám děkujeme za veškerou přípravu naší cesty, cestování a pobytu. Vše bylo dokonale domluvené, informace od Vás dostatečné a podrobné.
Program zájezdu byl skvěle naplánovaný. Zejména ranní výjezd na Sigiyrii. Sami bychom tak brzy ráno nejeli. Ranní rozcvička byla fajn a když jsme se pak vraceli a viděli chudáky jiné turisty, kteří v horku stáli na schodech Sigiriye ve frontě a pomalu se posunovali tak jsme byli moc rádi, že jsme si přivstali.
Řidič byl profesionál. Na silnici jsme obdivovali jeho řidičské umění. A byl to i dobrý průvodce. V Chrámu Budhova zubu bychom se bez něj ztratili. Neustále sledoval celou naši skupinu, i když jsme se vůbec nedrželi při sobě. Vyprávěl nám příběhy o jeho zemi, nedávné i dávné historii. Všude byl přesně, ba naopak ještě dříve. Když jsme se my zpozdili, v klidu čekal. Když jsme se na cestě opozdili, zavolal do hotelu, aby o nás věděli.
Dokázal nám sehnat i věci, které nejsou běžné – zajistil nejlepší místa v divadle, sehnal avokádo i speciální čaj. Kdyby byla naše angličtina lepší, dověděli bychom se více. Takto jsme byli oslabeni. Měli jsme českého průvodce ( doporučeného od Vás), tak jsme si podrobnosti vždy načetli.
Největším zážitkem byl národní park se zvířaty a tak jsme se s řidičem domluvili na úpravě programu a nakonec jeli ještě do jednoho parku.
Výběr posledního hotelu „Surf“ byl skvělý. Místo přímo na pláži s bazény, perfektním jídlem i obsluhou. A kousek odtud buddhistický chrám přímo nad útesy. Místní muž nás tam pozval na ranní meditaci.
Ještě jednou děkujeme. A těšíme se, budeme–li se moci setkat při našich dalších cestovatelských výstřelcích.

Magdaléna a Ondřej  Kapuciánovi, Srí Lanka, leden/únor 2018

----------------------------------------------------------------
Milá slečno Lebedová,
navazuji na náš nedávný telefonický hovor. Ještě jednou Vám i vaší cestovní agentuře děkujeme za krásnou dovolenou. Byli jsme maximálně spokojeni a určitě budeme všem našim známým Vaše služby doporučovat. Zvlášť bychom Vaším prostřednictvím chtěli velmi poděkovat našemu průvodci na Srí Lance, panu Kelumovi Pererovi. Byli jsme s jeho přístupem a milým chováním i profesionalitou nesmírně spokojeni. Byli bychom rádi, kdybyste naše díky tlumočila jak jemu, tak zprostředkující společnosti na Srí Lance.
Mějte se krásně a v novém roce Vám přejeme moc a moc zdraví, pohodu a klid.

Šárka  a Jiří Jelínkovi, Kouzlo Srí lanky a Maledivy, prosinec 2017

----------------------------------------------------------------
Dobrý den, toto cestou Vám chceme poděkovat za perfektně zorganizovaný pobyt na Maledivách, konkrétně v resortu KIHAA Maldives. Vše proběhlo dle naších představ, resort byl naprosto jedinečný, ubytování ( Plážová vila s altánkem) perfektní - tyto vily jsou po rekonstrukci, strava výborná, personál velmi vstřícný a vše okamžitě vyřeší. Samozřejmě pláže a moře, přesně podle očekávání - nádhera a hlavně málo lidí.
Ještě, jednou Vám děkujeme a určitě se budeme těšit v budoucnu na další pobyt přes vaší společnost GO2.

Hezký den Vám přejí manželé Štefánikovi, Maledivy 2017

----------------------------------------------------------------
Poděkování
Dobrý den paní Hanušová,
musím začít velkým děkuji! A dokonce i manžel se k děkovné zdravici přidává, což je div světa -:)
Vděčíme Vám za nejkrásnější dovolenou, jakou jsme si uměli představit. Naštěstí jste mi rozmluvila moje původní plány (Mauricius), kde bych zřejmě ani nevlezla do moře a nasměrovala mě na Maledivy. Ochotně a trpělivě jste před odletem odpovídala na moje neustálé otázky. -:) 
Věděla jste, že se velmi špatně pohybuji, a dokázala jste mi vybrat resort, jaký jsem opravdu ocenila. Jsme rozhodnuti. Jedeme v březnu nebo dubnu znova.

Mějte se krásně!
Hana Zárubová Pachtová
---------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Kusá,

v pořádku jsme se vrátili z dovolené domů a nedá mi to a musím Vám poslat alespoň pár řádek.

Srí Lanka je čarovná země a musím říci, že jsem se asi zamilovala. Rozhodně se chci vrátit a projet minimálně ten druhý okruh, který nabízíte (jih země). Tato destinace byla mým snem cca 10 let. Nejprve jsem hledala odvahu, pak jsem čekala, až povyrostou děti a nakonec jsem hledala někoho, s kým bych tuto cestu mohla zrealizovat. Náhodou jsem na internetu narazila na Vaši cestovní kancelář a to se ukázalo jako naprostá výhra!

Nejdříve ze všeho bych chtěla poděkovat Vám. Děkuji za veškerou přípravu, za zajištění letenek a hotelů. Hotely byly všechny naprosto špičkové a nemám jedinou výtku. Děkuji Vám za trpělivost, s jakou jste odpovídala na mé neustálé dotazy a připomínky. Děkuji za velmi milý a vstřícný přístup. Děkuji za naprosto přesné a jak se ukázalo tak i kompletní informace o tom, co si vzít s sebou, na co se připravit a co očekávat. Děkuji.

Dále bych chtěla vyjádřit naprosté nadšení a obrovské DÍKY naší průvodkyni Báře. Opravdu jsme nemohli narazit na lepšího průvodce. Bára je skvělá, na všechny otázky znala odpověď, dozvěděli jsme se spoustu informací, i takových, které v žádném průvodci nenajdeme, prostě jen proto, že tam žije a ví, jak to chodí. Za celou dobu jí nezmizel úsměv z tváře, vždy byla pozitivně naladěná, nic nebyl problém. Tak profesionální a zároveň velmi lidský přístup, s tím jsem se již dlouho nesetkala. Okamžitě hledala řešení, ať už se stalo cokoliv (ztracený kufr na letišti, nevolnost, rozbitý foťák.....). Spolu se Samem byli dvojkou, která se nám snažila naše poznávání naplnit jen krásnými zážitky. Když syn jednu noc prozvracel, ráno jsem se zmínila a oni hned zastavili u obchodu, kde koupili místní ajurvédský lék (peníze si nevzali ani jeden, byl to dárek), který okamžitě zabral. Mimo původní plán nás se synem odvezli do hotelu, kde zařídili, že jsme byli ubytovaní ihned a syn se mohl prospat a odpočinout si. Na odpolední program se pro nás vrátili do hotelu a tak jsme si jízdu na slonech a sloní safari mohli užít už i my. To vše s úsměvem, starostlivostí a neskonalou péčí. To, že Bára zastaví u stánku s ovocem, popíše nám všechny neznámé druhy, nechá je rozkrájet a my můžeme ochutnávat, to vše za její peníze, to mi naprosto vyrazilo dech! Sam byl vždy přesný jako hodinky, s úsměvem na rtech nás provázel, moji synové se s ním velmi skamarádili a dozvěděli se plno informací.

Opravdu doufám, že se mi podaří se na Srí Lanku vracet. Nejen kvůli zemi samotné, místním lidem, skvělému jídlu a ještě hodně nepoznaným místům, ale také kvůli Báře a Samovi, které jsme začali považovat za naše přátele.

Paní Kusá, ještě jednou mnohokrát děkuji (za sebe i své syny). Myslím, že nejlepším poděkováním bude, když budu pokračovat v šíření chvály mezi své známé (což tedy již dávno činím :) ). Mám pocit, že pár budoucích klientů mezi nimi už je. Určitě se na Vaši cestovní kancelář znovu obrátím i s další destinací, jen se bojím toho, že tam už nebudete ani Vy, ani Bára, ani Sam. Laťka je tak proklatě vysoko nastavená, že Vaši kolegové ji zřejmě nemají šanci překonat.

Přeji Vám krásný den.

Petra Viltová, Krásy Srí Lanky srpen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý večer,

 Se zájezdem jsme byly s dcerou velmi spokojené . Bára byla úžasná průvodkyně, věděla velmi mnoho o zemi  a bylo vidět  že ji miluje :) Byla schopná reagovat na situaci , velmi nám vyhovovalo , že třeba bylo možné se v malém  množství lidí  domluvit na trochu jiném programu .

 Opravdu moc pěkný zájezd .Cestovka nám zcela vyhovuje individuálním přístupem , proto jsme Vaši CK s manželem  zvolili znovu a na jaře letíme do Austrálie :)

 Moc pozdravujte Báru  a přejeme hodně  spokojených klientů

Sabina a Eliška Králová, Krásy Srí Lanky červenec 2017

--------------------------------------------------------------
Dobrý večer, paní Lebedová,
 
včera jsme se vrátili z našeho pobytu na Srí Lance a chtěla bych Vám poděkovat za výbornou organizaci. Vše klapalo, jak mělo, moc jsme si to užili včetně naší novozélandské dcery :-) V podstatě nic nepříjemného nás nepotkalo, jen samá pozitiva. Měla jsem trochu obavy před cestou z hygieny, ale úplně zbytečné. Moc mě překvapilo, jak lidé na SríLance jsou srdeční, nebo my jsme měli alespoň na takové štěstí. Chtěla bych také vyzdvihnout průvodcovské schopnosti našeho řidiče Kemala , kterého jsme dostali na poslední 2 dny. První řídič Udaya se zase nebál nás seznámit, na naše přání, s lokálními restauracemi :-)
Děkuji a přeji hezký den
 
Květa Burešová, Srí Lanka v létě, srpen 2017
--------------------------------------------------------------

Milá paní Hanušová,
chtěla bych Vám poděkovat za výborně zorganizovaný zájezd na Srí Lanku, ze kterého jsme se tento týden s dcerou vrátily.
Od prvního kontaktu s Vámi jsem měla pocit, že jsme v dobrých rukou, ale skutečnost předčila moje očekávání.
Před odjezdem velmi podrobné informace pro všechny případy a pak již samotná cesta.
Program byl opravdu pestrý a zajímavý, vše perfektně navazovalo. Vybrané hotely vždy něčím příjemně překvapily. Celý tým, který se o nás
na místě staral, byl profesionální - místní průvodce, řidič i jeho pomocník a hlavně paní průvodkyně Bára, která po celou dobu plnila
všechna naše přání a trpělivě zodpovídala všetečné dotazy. Měla perfektní znalost místního prostředí, díky které jsme si zájezd opravdu užily.
Pracovala nad rámec svých povinností a z dovolené se stal pro všechny zúčastněné nezapomenutelný zážitek.
Srí Lanka nám díky vaší práci přirostla k srdci.

Přejeme do dalších let hodně spokojených klientů.
Markéta Bejlková, 14.8.2017, Krásy Srí Lanky

---------------------------------------------------------------
Dobrý den, 

v prvé řadě patří naše velké díky přímo paní Hanušové, která odpověděla v přípravné fázi dovolené všechny moje všetečné dotazy velmi rychle a profesionálně. Osobní znalost lokalit považuji jako velké plus pro sestavení dovolené na míru. Cestovali jsme s dětmi 9 a 12 let nejdříve na Maledivy a poté poznávačku Srí Lanky a chtěla jsem mít jistotu, že cesta bude zvládnutelná a zajímavá pro děti.

Veškerá organizace byla perfektní, včetně delegátů.

Další díky patří rovněž našemu řidiči/průvodci po Srí Lance, Ruwanovi, který byl  nesmírně ochotný, usměvavý, měl výbornou angličtinu a odpověděl všechny dotazy, ať už se týkaly politické situace, buddhismu či názvů rostlin a zvířat, které znal i latinsky. Byl také flexibilní, neboť jsme čas od času lehce upravovali náplň dne. Moc jsme si to s ním užili a děti měly příležitost neustále využívat angličtinu.

Díky do CKGO2,
Lhotákovi, červen-červenec, Maledivy-Srí Lanka 

---------------------------------------------------------------
Dobrý deň,
s Vašou kanceláriou to bol pre mňa druhý zájazd, v minulosti som bola s rodinou v Indonézii, aj preto som sa znova rozhodla pre Vašu kanceláriu, keď sme s mojimi priateľkami si  chceli oddýchnuť na Maledivách. Na základe  komunikácie s Vaším človekom sme vybrali ostrov, kde sme boli nadmieru spokojné. Chcem oceniť vedomosti, ochotu a trpezlivosť  s akou sa nám Váš človek venoval a pomohol s výberom ostrova. Problém nastal dva dni pred odjazdom, kedy som zistila, že sme mali rezervované 2 izby namiesto 3 pre 6 ľudí. Pravdepodobne sa stala chyba v komunikácii, pán od Vás si neoveril akú máme požiadavku a ja som ju tlmočila len telefonicky, nie mailom, osobne. Ani v zmluve, ktorá nám bola zaslaná, nebol stanovený počet izieb, čo som aj ja prehliadla, pretože som sa sústredila na dodatok zmluvy. Samozrejme sme boli dosť nahnevané a mňa to stálo bezspánkovú noc. Ale chcem oceniť prístup pána vo Vašej kancelárii, ktorý reagoval ochotne a promptne na môj nahnevaný mail a nakoniec nám 3.izbu vybavil bez toho , aby sme museli doplácať. A preto chcem však obzvlášť vyzdvihnúť, že ani raz sa nepokúsil vykľučkovať alebo otočiť to proti nám, že sme si napr, mali skontrolovať lepšie zmluvu a pod. Až na tento komunikačný sklz jeho prístup bol osobný, ochotný aj nám vedel veľmi dobre poradiť pri výbere miesta podľa našich prianí a predstáv, čo sa  potvrdilo aj priamo na Maledivách. Tiež bol ústretový, keď jedna z nás musela zo zdravotných dôvodov zrušiť zájazd pri vybavovaní z poistenia storna zájazdu. Maledivy sú naďalej pre mňa jedna z top destinácii, majú svoje osobité čaro, kde je cítiť neskutočný relax a pokoj. Boli sme na ostrove Filitheo, kde je bohatá morská flóra, videli sme snáď až na perutínov, manty asi  všetko, denne aj opakovane korytnačky, pestrosť rôznorodých korálových rých....posledné 3 dni prišli aj delfíny, ktoré sme pozorovali z pláže, čo bol tiež úžasný zážitok....s korálmi je to už slabšie, menej farebné, menej živé, tak ako asi všade na Maledivách po zmenách, ktoré sa dejú v prírode. Priestor na šnorchlovanie bol viacmenej len z jednej strany, resp. kde bola najkrajšia morská flóra a fauna. Ubytovanie bolo čisté, naturálnejšie, ale to sme čakali a vyhovovalo nám to. Veľmi ochotný personál v reštauráciach, v baroch, upratovači už niečo menej. Ostrov je menší, ale nadmieru  zelený, trocha na divoko, kľudný, kde však je výborná kuchyňa.

So srdečným pozdravom Jana Kyselicová s priateľkami
resort Filitheyo island, Maledivy, duben/květen 2017

---------------------------------------------------------------

Místo ranní kávy pijeme čaj – ceylonský.

Poznali jsme Srí Lanku, demokratickou socialistickou republiku. Od velkolepých chrámů (bosky a zahaleni) s nespočetným množstvím Buddhů, přes kvalitní, pohodlné hotely, prostá obydlí vesničanů s hliněnou podlahou, nám známá jen z přírodopisných filmů, jsme projeli safari se slony, krokodýly a buvoly. Utekli jsme před vyčerpávající prací na čajových plantážích, přivoněli jsme k rostoucímu cizokrajnému koření nám doposud známému jen v maloobchodním balení z regálu obchodů. Na ostrov jsme se podívali ze sloního hřbetu i z balónu; přistáli jsme měkce v rýžovém poli – teď už víme, proč se říká „jsme v rejži“.

Dopravní ruch ve městech, okořeněný tříkolkami tuk-tuk (také jsme se svezli i zkusili řídit a kličkujícími, neustále troubícími autobusy nahánějícími cestující, nám připadal jako chaos. Náš řidič Ruwan, rodilý Srílančan a průvodkyně Věrka nás však pohodlně a bezpečně provezli celou naplánovanou trasou z Colomba, přes Koggala, Udawalawe, Haputale, čajové plantáže s vyhlídkou Lipton´s seat, Ella, Nuwara Eliya, Hortonské pláně, Kandy, Aluviharaya, Kandalama, Dambulla, Ritigala, Polonnawura, Sigiriy a zpět do Colomba.

Cestovka GO2 to má dobře zmáknuté díky svým českým průvodcům, kteří žijí na ostrově a znají místní poměry. Naším 12 denním výletem napříč Srí Lankou ušitým na míru XXL (dle našich přání někdy i dotěrných) jsme byli velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.

Jana a Luděk Hlůžovi

PS: Jsme zvědavi, až nám dojde ceylonský čaj, zda se o nás cestovka zase postará…
Srí Lanka a Maledivy na míru, duben/květen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý deň, 

v prvom rade sa ospravedlňujem za omeškanie. 

Dovolenku sme si rezervovali cez internet, spočiatku sme boli trocha skeptickí, ale ako sme neskôr zistili - zbytočne :D CK Go2 to mala zorganizované na 100%, absolútne im nemáme čo vytknúť. Zo Srí Lanky sme toho za 8 dní videli neskutočne veľa, presuny boli nenáročné, kedže v klimatizovanom aute sme ich brali skôr ako oddych. Veľmi si cením aj zastávky popri ceste - čerstvé ovocie, kokosové mlieko či placky, na názvy ostatných pochutín si nespomínam, ale vždy to potešilo, keď sme odrazu zastali objaviť niečo nové. Hotely boli skvelo vybraté, každý nám niečim vyrazil dych. Program bol taktiež perfektne navrhnutý, videli sme toho naozaj maximum a taktiež sme sa veľmi veľa dozvedeli, kedže počas presunov sme sa veľa vypytovali. Nikdy sme nemali prestoje, nikdy sme nemuseli čakať, vždy na nás čakal Kelum (náš Srí Lanský šofér) s autom  maximálne 10 metrov od východu, až sa nám to zdalo neuveriteľné, ako sa tam vždy dostane. Veľmi oceňujem aj schopnosti a znalosti sprievodkyne Věrky a taktiež jej humor, ktorý bol veľmi príjemným spestrením výletu :) presun na Maledivy bol taktiež veľmi jednoduchý, čakal nás tam opäť sprievodca, ktorý nás nasmeroval, takže presun bezproblémový. Cestovnú kanceláriu CK Go2 jednoznačne odporúčam, už sme sa aj my pozerali na iné destinácie, ktoré ponúka :) chceli by sme sa poďakovať za naozaj krásnu dovolenku a pozdravujeme Věrku a Keluma :)

Mirka a Andrej Plžovi, Sri Lanka Maledivy ferbruár/marec 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

ve středu jsme se vrátili z našeho zájezdu na Srí Lanku. Moc jsme si to užili, všechno klapalo. Program byl pestrý, krásná příroda, temply, bylo to moc krásné a spousta skvělých zážitků nám ani nedovolila, abychom byli unavení :-)
Musíme pochválit i naše řidiče, zejména toho prvního, myslím, že se jmenoval Praset (nevím přesně J), jel výborně a byla s ním dobrá dohoda.
Tudíž, moc děkujeme za přípravu, rady a organizaci zájezdu, byli jsme moc spokojeni.

Mějte se krásně a třeba někdy na shledanou.

Irena Hořákova a Malíkovi, Srí Lanka, březen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová, 

chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za organizaci našeho zájezdu na Srí Lanku. 
Dovolená se velmi vydařila. Byla opravdu jako "ušitá nám na míru". Ubytování, jídlo i veškeré služby byly skvělé, vše naprosto bezchybné. Obavy mého manžela, jak se svými bolavými zády zvládne let a přesuny, byly nakonec zbytečné. Obzvláště musím poděkovat za našeho řidiče Amilu, který byl velmi milý, ochotný a vždy naprosto přesný. Doporučuji jeho služby i všem dalším Vašim klientům.
Ještě jednou děkuji za nezapomenutelné zážitky, na které budeme dlouho vzpomínat. Přeji Vám hodně úspěchů a rádi využijeme Vašich služeb nebo některé z Vašich poboček i v budoucnu. 

S pozdravem
Milada Klusáčková, Kouzlo Srí Lanky březen 2017

---------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Hanušová,

zájezd na Srí Lanku se velmi vydařil, ubytování bylo moc pěkné a program zájezdu dobře sestaven. Zvláštní poděkování patří paní Věrce, která se o nás starala a o všem nám dávala fundovaný výklad. Jedničku s hvězdičkou zaslouží také tamní šofér, který nás po Srí Lance vozil.

S pozdravem
Milena Kadlecová, Krásy Srí Lanky s českým průvodcem, březen 2017

--------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat za zorganizování našeho zájezdu, opravdu se nám tato kombinace líbila a také ubytování a jídlo bylo fakt skvělé. Tam jsem pochopila, že moje dotazy byly opravdu bezpředmětné, ale pokud to nezažijete na vlastní kůži, tak to nezjistíte :-) Budu Vás doporučovat všude, kde budu moci.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám hodně spokojených zákazníků a hodně zdaru do dalších let!

Eva Hrošová smanželem, Srí Lanka pro každého, leden 2017

---------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní Hanušová,

ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování naší doposud nejlepší dovolené. Posílám Vám fotografii s naším panem řidičem Amilou, byl výborný. Domluvil nám safari s nejzkušenějším řidičem džípu v národním parku a viděli jsme opravdu desítky slonů, nezapomenutelné. Taky všechny hotely byly báječné, relativně nejhorší byl Daffodils, ale neznamená to, že byl špatný, jen nejhorší z výborných. V Mirisse se nám líbilo moc, výhled na oceán, parádní snídaně i večeře, spousta ovoce, příjemný personál.
Dcera i já jsme si to moc užily, máme zážitky na celý život. Počasí nám taky vyhovovalo, ani ta trocha deště v tropickém teplu vůbec nevadila, nikdy netrval příliš dlouho a teploty byly pořád vysoké.

Přejeme Vám, aby všichni Vaši klienti byli tak spokojení jako my dvě, a Vám osobně taky přejeme všechno dobré.

S poděkováním a pozdravem 
Alena Svátková s dcerou, Srí Lanka pro každého, leden 2017

-----------------------------------------------------------

Vážená paní Hanušová,

ráda bych poděkovala Vám  i dalším zaměstnancům Go2 za precizně připravený zájezd, který jsme absolvovali od 21. do 31. prosince 2016 s vaší kanceláří. Nepatřím k lidem, kteří moc chválí, vše vždy posuzuji velmi kriticky, ale náplň, přípravu a realizaci zájezdu považuji za velmi zdařilé. Shodli jsme se na tomto hodnocení i s paní Sýkorovou, která Vám složila pochvalu již telefonicky.
Srí Lanka je zajímavá země, hotely, které jste zajistili jak během poznávací části, tak i při pobytové, byly na dobré úrovni. Řidič "Japa", který nás provázel v první části cesty, byl příjemný člověk, vzdělaný, s nímž bylo možné hovořit o mnohém, a velmi nápomocný.
Jediná škoda, že jsme nemohli pobýt déle.

S pozdravem a přáním prosperity ve vaší profesní činnosti a vše dobré v roce 2017
Slepičkovi a Sýkorovi, Srí Lanka prosinec 2016

---------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,
chtěli bychom Vám poděkovat za dobře zorganizovaný podzimní zájezd na Srí Lanku a Maledivy. Neměl chybu, průvodkyně Růženka byla velmi šikovná a hotely byly také na vysoké úrovni. Moc se nám to líbilo. Přejeme hodně úspěchů v novém roce.

manželé Poslední, listopad 2016

Go2: Se souhlasem paní Poslední uveřejňujeme odkaz na její blog se zážitky ze zájezdu a věříme, že to pro všechny naše potenciální klienty bude zajímavé čtení.
Paní Poslední tímto za možnost uveřejnění děkujeme.

http://alpos.blog.cz/rubrika/sri-lanka-a-maledivy

--------------------------------------------------------------

Děkujeme  celému týmu, jenž nám připravil nezapomenutelný pobyt na míru na Srí Lance v prosinci 2016.
Obešel jsem osobně tři renomované CK a až tady v Go2 jsem se setkal s příjemným a hlavně profesionálním přístupem, jenž mi vyrazil dech. Snad dříve, než mě napadl nějaký dotaz, již jsem měl v poště nebo po telefonu odpověď.
Starostlivost, spolehlivost, naslouchání a plnění přání zákazníků Vás řadí mezi společnosti, jenž jsou více než hodny doporučení.
Ještě jednou díky a přeji mnoho spokojených zákazníků.  
P + M 

--------------------------------------------------------------

Dobrý den p. Hanušová,
moc bychom Vám chtěly poděkovat za zorganizování naší dovolené a za Vaši trpělivost s  naším zdlouhavým výběrem a mnoha změnami.

Zvlášť bychom chtěly vyzdvihnout služby Sama, byl to úžasný řidič-průvodce-"ochránce" na Srí Lance. :-) Vše proběhlo k naší absolutní spokojenosti. S kvalitou ubytování jsme byly spokojené,  drobné výhrady bychom měly  pouze k prvnímu hotelu, který se nám zdál nejslabší, ale s ohledem na to, že jsme v tomto hotelu začínaly, pak jsme šly pouze do lepších, nebyla to žádná katastrofa. Nejvíc jsme se bály, že zde potkáme pavouky či hady. Naštěstí ani jedno jsme nepotkaly, když nepočítám místního "šamana", který se bez varování vytasil s tančící kobrou, kterou však na žádost ihned ukryl do košíku a svou reputaci si napravil zapůjčením přítulné malinké opičky. :) Kromě nádherné fauny a flory nás nadchli místní lidé svým neustálým úsměvem, pohodou a ochotou. Velkou radost jsem konkrétně já měla z všudepřítomných opiček. Myslím si, že mě místní museli mít za blázna, jak jsem z nich vždy byla hotová a neustále si je fotila.:)   Díky Samovi jsme sehnaly výborného řidiče-průvodce NP YALA, a díky jeho šikovnosti jsme měly možnost vidět mimo jiné slony a  leoparda, za kterým se jeepem řítil hlava nehlava,abychom tam byly včas a měly co nejlepší-nejbližší výhled, za což jsme velmi vděčné, byl to úžasný zážitek vidět leoparda 5 m od nás.

Pokračování na Maledivy probíhalo v pořádku, na letišti v Malé nám delegát vše vysvětlil a postaral se o naše zavazadla.

Po příletu do resortu jsme byly ihned ubytovány v úžasném plážovém bungalovu. Je to opravdu neuvěřitelné, úplný ráj, čisto a klid. I když vedle nás bydleli další lidé, tak na pláži i v moři byl absolutní klid. Na dohled nikdo. Jak to vypadá nafocené v katalogu, tak to vypadá i ve skutečnosti, neuvěřitelné.:)

Ještě jednou děkujeme za úžasnou dovolenou a příští rok bychom se rády opět s Vámi vydaly na další cestu, tentokrát na Bali. 

Děkujeme.  Magdalena a Zuzana Baierlovy - Srí Lanka a Maledivy, listopad 2016

---------------------------------------------------------------

Ohlasy na zájezd s českým průvodcem v listopadu 2016:

Dobrý den paní Hanušová,
byla to naše první  dovolená tohoto typu a pevně věříme, že nebyla poslední. Vděčíme za to hlavně Vaší cestovní kanceláři a také Růžence, která nám ve všem vyšla vstříc a její znalosti o zemi byly neuvěřitelné. Byli jsme spokojeni s maximálním servisem, vše bylo připravené a naplánované.
Máte pravdu, že počasí nám moc  nepřálo, možná, že nás i trochu zamrzelo vynechání Elle a safari, ale kompenzací byly ostatní zážitky.
Moc děkujeme za Vaší starost o naše pohodlí a spokojenost. V každém případě Vaši cestovní kancelář doporučíme známým a příští dovolená určitě s Růženkou a CKGO2.

děkujeme, s pozdravem manželé Černých
................

Dobrý den, musím vám poděkovat, dovolená byla úžasná! Hodně udělala průvodkyně a i to, že skupina byla malá. Spousta zážitků a informací. I odpočinek u moře byl super. Byla to jedna z nej dovolených! Děkujeme, Špilarovi
..............

Dobrý večer. 

To že pršelo a něco nevyšlo znamená, že se tam budeme muset vrátit a poznat co jsme nepoznali. Už jen proto, že asi nikde jinde nebude taková atmosféra a styl cestování. To narážím na další doporučení dovolené od Vaší Ck na příští rok, prostě něco podobného jak Srí Lanka. K samotnému hodnocení Růženka 1*, Kelum 1* opravdu člověk na svém místě,  spolucestující 1*, my 2-,. Byli jsme rádi, že jsme zvolili přelet na Maledivy, sice trochu pršelo, ale i tak jsme si to užili. Snad zase někdy s CK Go2.

Hezký večer Lukáš Palánek 
-----------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

v první řadě bych vám chtěla moc poděkovat za splnění mého snu. Vždycky jsem toužila jet do Indie nebo na Srí Lanku, ale můj manžel se obával špíny a možná i lidí. Navíc jsme cestovali vždy jen po evropských zemí, kde je kultura v podstatě podobná, takže tahle země byla pro nás trochu výzvou a dobrodružstvím. Naštěstí jsem ho ale přemluvila. Čím více jsem četla o výletech, které jste nám naplánovala a místech na Srí Lance, tím více jsem se těšila. Do této dovolené jsem se na každé dovolené po Evropě začala brzy nudit, jakkoliv jsme měli program nabitý cestováním a aktivitami, a všude jsem vydržela maximálně 7 dní a pak už rychle domů, ale tahle dovolená byla jiná. Byl to pro mě obohacující zážitek, splnění snu a hlavně, po příjezdu domů jsem poprvé zažila, že mi ta země moc chybí, nejraději bych se tam vrátila a doufám, že jakmile našetříme zase nějaké penízky, tak se vám znovu ozveme a vydáme se na další cestu Srí Lankou, tentokrát i s naší dcerou.

Děkujeme moc.
Radomil a Dagmar Janíkovi - Srí Lanka, červenec 2016

---------------------------------------------------------------

Hezký den Míšo,
chtěla bych touto cestou moc moc poděkovat za super péči a rady před naší dovolenou. Vše dopadlo nad očekávání skvěle. Na Srí Lanku budeme vzpomínat jen v tom nejlepším, je to úžasný ostrov. Třídenní pobyt na Maledivách byl opět jak jinak než super, sice první den bylo zklamání z celodenního deště, ale následující dny naprosto úchvatné.
Píšu až nyní, i když stále na tak nádhernou dovolenou stále myslím.
Děkujeme za krásnou dovolenou snů a věříme že naše další dovolená bude opět s Vaší CK - Bali. nebo Mexiko.

Slávka , Hanka, Pavel a Laďka, Přerov - Srí Lanka a Maledivy, duben 2016 

--------------------------------------------------

Dobrý den,
před týdnem jsme se vrátili z dovolené, Vámi zajištěné, z Malediv, resort Fihalhohi....nádherná dovolená, krásný resort, fantastická strava, moře čisté plné krásných rybiček i korálů. Děkujeme za vaše vaše perfektní služby a úžasnou dovolenou. Všech 10 účastníků zájezdu bylo maximálně spokojeno. Ještě jednou vám děkujeme a určitě se ozveme k vyřešení dovolené příští rok. Pokud budeme živí a zdrávi, máme za to, že budeme opakovat i tento rezort. Mějte se hezky a přejeme vám vždy jen spokojené klienty....

Svobodovi a spol., duben 2016, resort Fihalhohi, Maledivy

--------------------------------------------------

Dobrý den paní Kusá,

omlouvám se,že píšu až teď,ale naskočil jsem do rozjetého pracovního vlaku a trochu jsem zapoměl,přesto že jsem chtěl napsat hned po návratu.

Chtěl bych Vám a cestovní kanceláři poděkovat za krásnou dovolenou.Vše bylo perfektní a probíhalo tak jak bylo naplánováno.Musím vyzdvihnout  skvělý výběr hotelů a i když jsme ve většině spali jen jednu noc dali nám nejlépe situované  pokoje .Řidíč byl také profesionál,staral se o nás na jedničku.Na řidiče jsme měli štěstí i na safari,kde i za cenu zničení auta se postarali abychom viděli co nejvíce.

Když to shrnu,dovolená byla perfektní a máme s přáteli spoustu zážitků,které ještě teď vstřebáváme.

Ještě jednou velké díky.

S pozdravem Klepetko Ladislav a Eva Schovánková:-)

Zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv, termín březen 2016

-------------------------------------------------- 

Dobrý den,

ráda bych velice poděkovala celému týmu cestovní kanceláře Go2 za nezapomenutelné zážitky během naší dovolené na Srí Lance a Maledivách v březnu 2016.
Velmi zajímavý výběr navštívených míst, výborně organizačně zvládnutý program. Profesionální přístup místního průvodce a správná volba všech hotelů, to vše udělalo z našeho pobytu dokonalou dovolenou.
Třešničkou na dortu pak pro nás byl svatební obřad na Maledivách na Paradise Island Resort & Spa, který byl dotažen do sebemenšího detailu.

Ještě jednou velké díky a těšíme se na další cestování s vámi!

Srdečně zdraví

Martina Balášová, zájezd Kouzlo Srí Lanky a Malediv se svatebním obřadem, termín březen 2016

----------------------------------------------------------

Dobrý den p. Kusá,

touto cestou bych Vám chtěla velice poděkovat za krásnou dovolenou. Moc jsme si to užili. Máme soustu nezapomenutelných zážitků.
Řidič Prasad byl skvělý. Vždy, když jsme něco potřebovali, tak nám vyhověl. Sdělil nám také spoustu užitečných informací o Srí Lance.
Věříme, že na naši další dovolenou zvolíme právě CK Go2. 
ještě jednou děkujeme

Veronika Schweser a Michaela Petráčková, zájezd Kouzlo Srí Lanky upravený na míru, březen 2016

----------------------------------------------------------

Jsem moc šťasná, že jsem mohla vidět nádhernou Srí Lanku, poznat spoustu krásných míst a dozvědět se nepřeberné množství informací od naší úžasné průvodkyně Věrky  z CK GO2.Věrka svým milým a lidským přístupem si získala srdce nás všech.Je to člověk na svém místě a já mohu jen doporučit.Jsem vděčná, že CK GO2 mi umožnila praktikovat jogu na Srí Lance a předávat své zkušenosti a radost dalším lidem. Děkuji. Lili.

Zájezd Jóga s českým průvodcem na Srí Lance, duben 2016

----------------------------------------------------------

Zdravím paní Hanušová,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vámi organizovaný poznávací zájezd Srí Lankou v termínu od 27.1.2016.
Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti a přesto, že poznávací část našeho zájezdu byla náročnější, tak díky skvělé průvodkyni bylo vše v pohodě. Když si člověk zpětně promítá, co vše viděl v tak krátké době, tak musím organizaci zájezdu opravdu pochválit.
Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme Vaší CK mnoho spokojených klientů.

Kozlovi a Žídkovi, zájezd Kouzlo Srí Lanky s českým průvodcem

----------------------------------------------------------

Dobrý den,

Vilamendhoo je nádherný ostrov s překrásnou přírodou, má dva nádherné bazény. Jeden vypadá, jakoby byl spojený s oceánem, a druhý je uprostřed ostrova - ten je ale perfektní! Je u něho bar s výborným barmanem, který Vám namíchá drink podle Vašeho gusta (a takové Vám namíchají všude na tomto ostrově). Koktejly mají vynikající. Barmani jsou tam výborně školení ohledně podávání pití a jsou skvělí! Jídlo je na vysoké úrovni, každý den je jiný typ jídla, nic se neopakuje. Například v pondělí americký den, v úterý řecký den, atd. Vaří suprově a vyhoví Vám, pokud máte nějaké dietní požadavky. Každý stůl má přiděleného jednoho číšníka, který Vás obsluhuje po celý pobyt. Personál Vám vyhoví ve všem, co si přejete!
Ostrov je velice čistý, každý den se pečlivě uklízí.
Vilky jsou všechny nádherné. Na ostrově máji SPA, určitě vyzkoušejte a budete se cítit jak v sedmém nebi!
Tento resort můžeme s manželem jedině doporučit, je perfektní ! Neváhejte a vyberte si Vilamendhoo a nebudete litovat!

Noční prohlídka Dubaje byla úžasná, pán velice příjemný, všude zastavil, ukázal nám vše, co jsme chtěli vidět, a i více. Vodil nás po Dubai i do zákazných míst (vždy se domluvil s ochrankou, aby nás tam pustili).

Velké díky paní Hanušové za pomoc při výběru hotelu. Vaše cestovní kancelář je suprová! Děkujeme za splnění našich snů o svatební cestě!

S přátelským pozdravem
J&M Stahlovi,  resort Vilamendhoo, Maledivy, leden 2016 
-----------------------------------------------------------

Zdravím p.Hanušová,

chcel by som sa Vám v mene celej našej partie poďakovať za perfektne zostavený plán nášho tripu. Bolo nám predostreté to NAJ z celej Srí Lanky - na vlastnej koži sme mohli pocítiť históriu, kultúru, jeep safari, prírodu a všade na nás dýchajúcu džungľu.
Všetko klapalo do poslednej bodky neodhliadnúc na perfektnú polohu nášho leňošenia na pláži. Chcel by som sa prostredníctvom Vás poďakovať za služby nášho sprievodcu Dínesha a nášho vodiča, ktorí boli od úplného začiatku, kedy nás vyzdvihli na letisku až do poslednej chvíle, keď nás na letisku vyložili, veľmi ústretoví, ľudský a ochotní nám vo všetkom vyhovieť. Veľmi sme si ich obľúbili.

Ešte raz za všetko   V E Ľ K Á   V Ď A K A.

manželé Szeibeczederovi a jejich 6 přátel, Srí Lanka leden 2016
-----------------------------------------------------------

Hezký den paní Hanušová,

chtěla bych vám touto cestou moc poděkovat za vaši super péči a rady před naší dovolenou. Vše dopadlo skvěle.

Náš třídenní pobyt na Maledivách byl tak akorát, už jsme se tam začínali nudit.... na korálovém útesu jsme znali všechny ryby a věděli jsme i kde bydlí :-)

Srí Lanka byla ale úplně něco jiného - super, super a zase super... a hlavně úžasní lidé! Určitě se tam ještě někdy vrátíme (samozřejmě jsme nestihli všechno). Hlavně se nám líbilo na místech, která ještě nejsou tak turisticky "profláknutá" ...

Přeji vám tímto také všechno nejlepší v novém roce 2016 a ještě jednou díky za váš skvělý přístup (chtěla jsem tento dopis poslat vašemu šéfovi, ale nenašla jsem spojení...tak to prosím udělejte za mě ).

S přátelským pozdravem

Eva Rašková, Srí Lanka a Fun island na Maledivách, listopad 2015
----------------------------------------------------------

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za zprostředkování krásné dovolené. Vše klaplo OK a všichni jsme byli nadšení.
Ubytování nad naše očekávání, stravování také. Program se moc líbil (ještě jsme ho doplnili hadí farmou v Mirisse - taky zážitek).
Rádi bychom také vyslovili spokojenost s naším řidičem - průvodcem panem Dineshem. - ochotný, příjemný, dochvilný, na závěr jsme i navštívili jeho rodinu.

Takže ještě jednou děkujeme a určitě doporučíme Vás i Vaší cestovku našim známým.

Zájezd kouzlo Srí Lanky upravený na míru, přelom listopadu/prosince 2015 
------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

děkuji za optání a musím sdělit, že dovolená ve vaší režii byla skvělá (má žena říká skvostná) a vše proběhlo skvěle přesně jak jste to naplánovala bez jakýchkoliv problémů. Velice oceňujeme i kvalitu ubytování ve všech hotelích, které jste vybrala na výtečnou.

Zvlášť musíme ocenit a zároveň komukoliv doporučit vámi vybraného našeho průvodce a řidiče pana Keluma Suranga, který nás nejen zcela bezpečně svým krásným a pohodlným  automobilem provezl  celou Srí Lankou, ale zároveň byl naším průvodcem a  na každém kroku i bezpečnostní stráží, nebojím se říci po dobu našeho pobytu naším přítelem. Pomohl v každém okamžiku s jakoukoliv komunikací a byl stále k dispozici a dochvilný. I práce vašich dalších pracovníků byla bez chyby, kontakt na letišti v Maledivách při příletu i odletu, stejně tak dalších specializovaných průvodců při návštěvách chrámů a historických míst na Srí Lance, tam samozřejmě hlavně díky neúnavné práci p. Keluma Suranga.

Pobyt na Maledivách byl opět výborný, hotel a aI inclusive byl skvělý (dokonce jsme měli 3 ze 4 dnů nádherně slunečno, což dle místních také není vždy jisté). 
Totéž se týká naší krátké návštěvy v Dubaji, musím říct opět vše O.K. a i když jsme měli jen krátký čas, bylo to skvělé.
    
Samozřejmě jsme připraveni a ochotni kdykoliv podat o vaší firmě pozitivní reference, a pokud se budeme pohybovat ve vámi operaované oblasti, určitě se opět obrátíme na vás. Zatím se nám jeví dlouhodobě návštěva EXPO 2020 v Dubaji, kde bychom rádi strávili tentokrát týden, pokud bude tato akce ve vaší nabídce. I když je to ještě dosti předčasné.

Takže na závěr jen samé superlativy a těšíme se, až naše kroky zamíří tam,kde vy operujete a budeme moci opět využít vašich služeb.

S přátelským pozdravem

ing.Jaroslav Trnka a Mgr. Anna Schindlerová, Srí Lanka, Maledivy a Dubaj, srpen 2015
----------------------------------------------------------

Dobrý den pane Žitníku,

naši dovolenou jsme začali plánovat zhruba se čtyřměsíčním předstihem. Měli jsme pouze rámcovou představu, že chceme na Maledivy. Veškeré detailní plánování probíhalo už s CK Go2 Maledivy, ve které jsme našli stoprocentně profesionálního partnera s detailními znalostmi všech destinací. Velkou výhodou bylo, že pracovníci této CK mají osobní zkušenosti s hotely a místy pobytu, ví přesně, o čem hovoří, a v žádném případě je nelze srovnávat s různými "přeprodejci" katalogových zájezdů. Toto nám umožnilo vytvořit individuální dovolenou skutečně na míru, od letenek přes výběr destinace a ubytování až po organizaci výletů a všech možných aktivit. Pracovníci CK se zajímali o naše přání a představy a aktivně přicházeli s návrhy. Na výbornou hodnotím rovněž dostupnost pracovníků CK po celý den, není problém řešit záležitosti ve večerních hodinách. I v průběhu dovolené byli delegáti dobře dosažitelní a schopní poradit i v průběhu těch aktivnějších dní se zážitkovými exkurzemi. Vše klaplo k naší plné spokojenosti a proto můžu s klidným svědomím doporučit CK Go2 všem dalším potenciálním klientům.

Jiří Dvořák s rodinou, Maledivy a Dubaj, červenec 2015
-------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám poděkovala za zařízení naší úžasné dovolené na Srí Lance, která skutečně a bez přehánění neměla chybu.

Srí Lanku jsme si opravdu užili, vše klaplo na jedničku. Dokonce jsme stihli navštívit i další místa navíc, než byla uvedena v itineráři, který jste s námi připravovala, prostě paráda. S ubytováním jsme byli rovněž velmi spokojeni.

Pan řidič Prasad nám byl po celou dobu našeho pobytu skvělým společníkem, dozvěděli jsme se od něj spoustu zajímavostí  a jako úžasná a nečekaná tečka na závěr pobytu pro nás bylo pozvání na báječnou večeři k němu domů a seznámení se s ostatními členy rodiny.

Paní Hanušová, velmi Vám tímto děkujeme za zprostředkování naší nádherné dovolené, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Moc rádi se k Vám zase vrátíme, až budeme plánovat naší další nezapomenutelnou dovču.

Mějte se moc krásně,  ještě jednou Vám moc děkujeme a přidáváme i fotku  :-)

Petra a Marcel Ryskovi, Srí Lanka, červenec 2015
-----------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Hanušová,

ještě jednou bychom Vám a celému týmu GO2 rádi poděkovali za zorganizování velmi vydařené dovolené na Maledivách - Villamendhoo.
Z organizačního hlediska vše "klaplo " na jedničku a musíme opravdu velmi ocenit váš profesionální i lidsky milý přístup při plánování naší dovolené.Na základě vašich podrobných informací a doporučení jsme vlastně byli na všechno připraveni předem a vše také splnilo naše očekávání.
Resort Vilamendhoo je velmi dobrá volba zejména pro milovníky šnorchlování a potápění, rovněž úroveň služeb, stravování a ubytování je na velmi dobré úrovni.
Takže ještě jednou moc děkujeme za nádhernou dovolenou, přiřazujeme se k fanclubu GO 2 , přejeme hodně dalších spokojených zákazníků a určitě jsme s vámi necestovali naposledy !!!

Irena a Jiří Martinkovi, červenec 2015

Rada experta

garant destinací
Michaela Hanušová
mám dotaz